Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Policejní zásah v Ostravě: Fotbalisté rušili noční klid. Na místo přijeli i těžkooděnci

Policejní zásah v Ostravě: Fotbalisté rušili noční klid. Na místo přijeli i těžkooděnci
Zdroj: profimedia
policejní zásah
V Moravskoslezském kraji se policie potýkala s hlučnými obyvateli ostravského Zábřehu. Tam se několik desítek fotbalistů rozhodlo k pokračování jejich oslavy na ulici. Hospoda, kde večírek pořádali, se totiž po jedenácté hodině uzavřela. Na místě údajně dorazily desítky policejních aut.

V noci na neděli se v Ostravě - Zábřehu v hospodě U Hrůbků konal policejní zásah. Tam totiž přibližně padesát fotbalistů slavilo výročí založení klubu. To se ale některým obyvatelům nelíbilo a divoký večírek nahlásili místní policii.

"Něco takového jsem ještě neviděl, u restaurace jsem napočítal sedmadvacet policejních aut, přijeli těžkooděnci, policisté se psy, městští strážníci. Bylo tu přes sto policistů," popsal akci, která začala kolem půlnoci, jeden ze svědků.

Pouliční mejdan

Dotyční museli pravděpodobně hospodu opustit kvůli jejímu uzavření. Z toho ale byli zklamaní a rozhodli se ve svém osobním večírku pokračovat na ulici. "Přijali jsme oznámení, že větší počet lidí před pivnicí ruší noční klid a dělá výtržnosti. Zjistilo se, že dotyční jsou naštvaní, že museli pivnici už opustit, takže venku dělali kravál, což se nelíbilo místním,“ potvrdila policejní mluvčí Zlatuše Viačková.

Zástupce fotbalového klubu Ostravský Zábřeh sám souhlasí, že jejich chování v nočních hodinách nebylo vhodné. "Kvůli opatřením v kraji jsme museli oslavy kolem 23. hodiny ukončit a opustit pivnici. Proto jsme ještě chvíli pokračovali v popíjení před ní. Přiznávám, že jsme dělali asi větší hluk, ale nejsme žádní chuligáni," objasnil pro TN.cz.

Policisté stále vzniklou situaci prošetřují.

Související články

Další články