Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Policejní vůz srazil v centru Prahy dívku! Řidič byl po nehodě velmi nervózní. Sražená osoba je na tom špatně

Ilustrační foto.
Policejní vůz srazil dívku (21) u Masarykova nádraží. Podle svědků byl řidič vozidla po nehodě velmi rozrušený. Případ vyšetřuje Generální inspekce bezpečnostních sborů. Dívka je ve velmi vážném stavu.

K nehodě došlo u Masarykova nádraží v Praze. Policisté dívku srazili v neděli krátce po 2. hodině ranní. Nehodu vyšetřuje GIBS.

Redakci webu idnes.cz se ozval svědek události. „Protože pršelo, šel jsem se schovat pod střechu. Na zastávce jsem viděl jít mladou holku. Pak přijel autobus, za ním jsem slyšel rychle jedoucí auto a za chvilku jsem viděl tu holku, jak letěla a spadla na zem. Z auta vyběhli policisté a začali jí pomáhat. Viděl jsem, jak se policisté, kteří přijeli, snažili jednoho z nich uklidnit, protože byl hodně nervózní. Asi to byl řidič,“ uvedl k incidentu svědek Alexander Kuzmenčuk.

Mluvčí pražských policistů Andrea Zoulová odmítla v tuto chvíli poskytovat další informace. „Bližší informace nemohu poskytnout. Protože se jedná o nehodu policejního auta, převzala si případ GIBS,“ řekla k nehodě Zoulová.

Žena byla po nehodě napojena na plicní ventilaci. Sraženou osobu museli záchranáři odvézt do motolské nemocnice na anesteziologicko-resuscitační oddělení. Utrpěla rozsáhlé poranění na celém těle, bohužel náraz zasáhl také její hlavu.

Související články

Další články