Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Policejní manévry ve Zlíně: Mladík držel samopal a utíkal městem

Zásah
Zlínští policisté měli ve čtvrtek ráno napilno. Od vyděšených obyvatel totiž obdrželi zprávu, že se po městě pohyboval mladík se samopalem v ruce. Pospíchal do konkresového centra, kde zrovna probíhal veletrh práce a vzdělávání. Netrvalo dlouho a po zuby ozbrojení policisté tam vrtrhli!

Ve Zlíně ve čtvrtek probíhaly rozsáhlé policejní manévry. Všechno odstartovala zpráva o mladíkovi, který ve spěchu dorazil do kongresového centra plného lidí. Viděli ho se samopalem v ruce.

Na místo okamžitě vyrazili maskovaní a ozbrojení policisté, v pohotovosti byly i specializované složky z jiných částí Česka. Naštěstí nepadl jediný výstřel.

Ukázalo se totiž, že zbraň je nefunkční a slouží jako školní pomůcka. O incidentu informoval portál TN.cz. „Zbraň je znehodnocená, tudíž není nebezpečná,“ řekl webu zástupce Střední odborné školy ochrany osob a majetku Zlín Antonín Prokeš.

Na veletrhu středních škol ji běžně používá jako ukázku učebních metod. Studenta, jenž ji nesl a vyděsil Zlín, doprovázel učitel.

Mohlo by vás zajímat

Další články