Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Polibky podle znamení zvěrokruhu: Panna je něžná. Lev kouše

Které znamení líbá nejlépe?
Zdroj: Profimedia
Líbání je ve vztahu jednou z nejdůležitějších věcí. Zlepšuje náladu a prokazatelně prodlužuje život. Přinášíme vám horoskop, ve kterém se dozvíte, jaké znamení líbá nejlépe. Zkuste se zaměřit na muže v okolí. Třeba kolem sebe máte zrovna toho, kdo svoje rty ovládá bravurně.

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Polibky jsou naprosto zmatené, uspěchané a hlavně rychlé. Pokud si tedy rády užíváte dlouhé minuty potěšení, nebude pro vás tahle splašená povaha tou správnou volbou.

BÝK (21. 4. – 21. 5)

Vy jste dost rozvážní, a tak si dobře promýšlíte, koho a jak políbíte. Pro partnera může být tedy čekání na polibek dost dlouhé a nudné. Pokud se ovšem dočká, bude z vašeho výkonu nadšený.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Nedokážete se soustředit a naplno propadnout druhému. Vaše polibky jsou křečovité a dost často je přerušujete chechotem. Jste taková veselá kopa, takže na vážnou atmosféru si moc nepotrpíte.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Vaše polibky jsou teplé a něžné. Nikdo vás tedy nebude chtít přestat líbat, to je vaší velkou a hlavní předností. Svými polibky tedy rozhodně nešetřete!

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Lvi jsou nejen v polibcích divocí a vášniví. Nebojí se líbání ozvláštnit kousáním a prací jazyka. Za svůj výkon ovšem očekávají potlesk, takže nezapomeňte chválit, jinak nastane problém.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Políbení od Panny je něžné, ale jisté. Vaše drahá polovička tedy líbání s vámi miluje a dost často mu může vynahradit i samotný sex.

VÁHA (23. 9. – 23. 10.)

Váhy se moc kontrolují a nedokáží se dostatečně uvolnit. Je jedno, jestli s partnerem žijí rok nebo dvacet, líbání prostě není jejich silnou stránkou, a proto ho často nepraktikují.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Štíři jsou praktici. K čemu se zdržovat, když se dá líbání přeskočit a jít rovnou na věc. V sexu se cítí mnohem silněji a sebevědoměji, takže něco jako polibky jsou pro ně ztrátou času.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Mistři polibků. Vaše polibky jsou nepředvídatelné a přitom krásné. Partnera tedy pořádně nažhavíte a roztoužíte ještě víc než doteď. Líbejte se co nejčastěji, budete tak mnohem spokojenější.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Vaše polibky jsou intenzivním prožitkem jak pro vás, tak pro vašeho partnera. Dokážete ve vteřině vytvořit dokonalou atmosféru a napětí, což je ještě víc sexy.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Mokré, špinavé, neosobní. Tak přesně takové je líbání s Vodnářem. Právě zástupci tohoto znamení zásadně nezavírají oči a při líbání se snaží mít neustále otevřenou i pusu, což se moc nevyplácí.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Vaše polibky jsou stejné jako vaše povaha, tedy romantické, zamilované a věcné. Polibky od Ryb jsou tedy zaručenou odměnou pro každého.

Související články

Další články