Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Polibky a objímaní po odvysílání StarDance: Jan Onder odpustil Lucii Hunčárové

Zdroj: profimedia
+ Další 4 fotografie
odpuštěno
Včera bylo odvysílána druhá epizoda jubilejní desáté řady StarDance. Jako i v ostatních kolech, i včera v publiku seděli někteří účastníci předešlých kol. V zákulisí pak proběhlo něco, z čeho zůstal rozum stát. Lucie Hunčárová se vřele objímala s Janem Onderem. Odpustil jí snad, že ho opustila?

Na televizních obrazovkách jsme včera měli možnost sledovat už druhou epizodu oblíbené taneční soutěže StarDance. Proběhlo první vyřazování a v dalších kolech už neuvidíme Noru Fridrichovou a Jana Kohouta.

Jako v každém kole, i včera se v publiku objevili někteří bývalí účastníci. Na show se přišla podívat tanečnice a několikanásobná vítězka StarDance Lucie Hunčárová. Ta tvořila dlouhé roky pár s Janem Onderem. Opustila ho ale kvůli Italovi Emanuelu Ridimu, se kterým se poznala v roce 2016 během StarDance.

Do StarDance pak měla dlouho stopku. Jenže s Italem se rozešla a zdá se, že jí bylo odpuštěno. S Onderem se potkali přímo na place po přenosu. Všichni zůstali v šoku, když se Onder na Lucii vrhl a zahltil ji polibky a objetím. Podívejte se do fotogalerie, jak to mezi nimi zajiskřilo.

Související články

Další články