Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Polibek, který rozvede Pitta a Jolie! Brad ze spaní mluvil o jiných ženách, hulil trávu a lovil jiné holky

+ Další 2 fotografie
Angelina Jolie (41) a Brad Pitt (52) mají před rozvodem. Oba svorně tvrdí, že v tom není žádná další osoba. Ale člověk nemusí být vědma, aby věděl, že jsou to nesmysly. Ve hře jsou dokonce dvě ženy - herečka Marion Cotillard (40) i Pittova bývalá láska Gwyneth Paltrow.

Možná si pamatujete, jak se herec a Pittův velký kamarád George Clooney nechal slyšet, že nemá rád Angelinu Jolie. Uvedl, že tahle fúrie mu Pitta ukradla, drží ho doma a Brad je z toho nešťastný.

Nyní se zdá, že na slovech Bradova dobrého kamaráda něco je.

Angelina Jolie oznámila, že se jí nelíbí, jakým způsobem Brad vychovává jejich děti. On si s dětmi rád hrál, ale dal si taky rád jointa. Navíc ho to táhlo do Evropy a na Mallorce dokonce koupil nemovitost, aby si zde mohl užívat. Aby byl od stárnoucí a protivné manželky co nejdál.

Bylo otázkou času, kdy půjdou od sebe. Rozchod urychlilo Bradovo „kamarádství“ s herečkou Marion Cotillard. No kamarádství, prostě spolu mají románek, který podle některých zdrojů trvá už několik měsíců. Dali se dohromady při natáčení filmu Spojenci. Dokonce se spekuluje, že Brad a Marion čekají spolu dítě!

Angelina nevydýchala, že jí Brad nasazuje parohy. A nutno dodat, že to není jediná žena, se kterou se Brad v poslední době zamotal. Hovoří se o placených společnicích a také o hollywoodské hvězdě Gwyneth Paltrow.

Tahle blonďatá diva patřila mezi největší lásky, které kdy Pitt potkal. A podle amerického bulváru na ni Brad pořád myslí. Když byl opilý a zdrogovaný, tak ze spaní volal její jméno. Což se Angelině prý vůbec nelíbilo.

Nyní tvrdí, že prostě nechce, aby děti vychovával někdo, kdo hulí trávu, chlastá a má na potomky špatný vliv. A do toho ty holky, na které Brad myslí.

To už byla na Angelinu opravdu silná káva.

Související články

Další články