Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Poleptaný úd a trestní oznámení na vlastní dítě: Šteindlerova exmanželka vzpomíná na českou válku Roseových

Janka a Milan Šteindlerovi v roce 2008, kdy se mezi nimi rozhořel boj.
Zdroj: Profimedia
DIVOČINA

Milan Šteindler (64) od roku 2008 neprožíval zrovna šťastné období, s exmanželkou Jankou probíhaly divoké války ohledně dětí, rozvodu i alimentů. Padala i obvinění ze zneužívání nebo poleptání penisu. Válečná sekera už je ale zakopaná. Co nám k tomu řekla Janka Šteindlerová?

Milan Šteindler: Válka

Tragikomický příběh Šteindlerových, jeden z nejdrsnějších u nás, se začal odehrávat před třinácti lety. Herce jeho někdejší žena obvinila z toho, že na Den dětí zbil svého tehdy šestnáctiletého syna Olivera (dnes 30), sám mladý muž to v té době potvrzoval. Poté se začalo prát hodně špinavé prádlo, v němž hrálo roli už cokoli nepěkného z obou stran.

Umělec Milan Šteindler podal na syna trestní oznámení a svou tehdejší paní dokonce nařkl z toho, že mu během manželské krize poleptala penis lepidlem. Tvrdil, že byl obětí domácího násilí. Na druhou stranu ona u soudu komika zase obvinila z toho, že měl údajně napadat a obtěžovat dceru.

Soudy

Soudní tahanice ohledně alimentů trvaly nejméně šest let; tehdy Janka Šteindlerová tvrdila, že její choť chce dávat na děti přes vysoké příjmy jen drobné. Nakonec ale každý boj jednou utichne a i tady řinčení zbraní konečně ustalo.

Rozvedeni byli před šesti lety a dnes už jsou schopni se bez výčitek vídat. A stejně je to s dětmi, které během dlouhé bitvy stály za matkou.

Exmanželka Šteindlera: Nepobili jsme se, to je úspěch

Potkali jsme se na premiéře filmu Cesta domů a nepobili jsme se tam. Za mě to tím pádem bylo celkem úspěšné setkání,“ řekla eXtra.cz s nadhledem Janka Šteindlerová, která si stále nechala exmanželovo příjmení.

„Děti se s otcem vídají, mají dobré vztahy. Oliver si říká, co bylo, to bylo, je to pozitivní člověk, minulost neřeší. Je rád, že rodina funguje a že jsme v pořádku. To je nejdůležitější také pro dceru,“ myslí si Janka.

Manželství nelituje

„Sami se úplně nepotkáváme. Ale jsme mezi sebou v klidu a respektujeme se. Člověk se musí dívat dopředu a nesmí vytahovat staré hříchy. To by ho otrávilo jako rakovina. To je cesta do pekla. Dnes to beru tak, že manželství sice nedopadlo, ale nakonec stálo za to, máme z něj dvě skvělé děti,“ tvrdí Šteindlerová.

A ke všem těm vzájemným osočováním a soukromým dramatům dnes už poměrně pobaveně přidává: „Byli jsme bouřliváci, co se dá dělat. Dnes bychom tu situaci asi řešili jinak. Už jsme jinde, člověk už není tak divoký, už je vyklidněný. Jsem temperamentní, to je pravda.“

Úspěšné děti

Na Olivera i Johannu je patřičně hrdá.

„Oliver studoval v Číně, pak tam pracoval pro Škodu. Teď je tu. Johanka taky studovala v Číně, nyní tady pokračuje na magisterském studiu. Děti mají dnes neuvěřitelné množství možností. Nebojí se studovat na druhé straně planety. Je ale milé, že teď mám zase děti u sebe,“ prozradila eXtra.cz.

„Sama jsem naprosto spokojená. Mám grafickou školu a studenti mě nabíjejí energií. Co si budeme povídat, už stárnu, tak té energie od mladých potřebuju hodně,“ dodala Janka Šteindlerová se smíchem.

Související články

Další články