Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Polepšený otec Ornelly Koktové se stydí po Výměně manželek: Už budu lepší táta a děda, kaje se

Ornella Koktová s otcem MIchalem Štikou po opuštění porodnice s Quentinem v roce 2013.
Zdroj: herminapress
+ Dalších 12 fotografií
PŘIZNÁNÍ

Dozvěděl se o sobě, že není úplně ideální táta a děda, ale místo nadávek a ponižování, jak to obyčejně dělá jeho exmanželka, si sype popel na hlavu. Michal Štika, tatínek Ornelly Koktové (30), si po odvysílání Výměny manželek podle svých slov pro eXtra.cz hledá zase cestu zpátky ke své vlastní krvi. A chce konečně pořádně fungovat jako rodič i prarodič.

Ornella Koktová: Otec jako táta ani jako děda nefunguje

O tom, že Michal Štika je sice na rozdíl od její hašteřivé matky velký dobrák, ale nemá v sobě takové ty typické rodičovské či prarodičovské „pudy“, se Ornella Koktová rozpovídala v nedávno odvysílané Výměně manželek.

Můj táta třeba nikdy Lilianne nechoval. Quentin dřív i dokonce stál o to se vídat s dědou. Tak jsem tátovi řekla: ,Můžeš ho vzít ze školy na blbou zmrzlinu za dvacku, hodíš mi ho domů a jedeš pryč. Jestli do něho nedáš čas, ztratíš ho.‘ Podle mě ty rodiče doteď nepochopili, že nejcennější komodita je čas a rodina. Oni si prostě myslí, že prachy jsou nejvíc,“ posteskla si v pořadu Ornella, která při natáčení neudržela slzy.

To samé již minulý rok tvrdila eXtra.cz i se svou sestrou Charlotte„Víte, jak je to s matkou. A táta? Máme ho rády, ale nemá v sobě vůbec takové to rodičovství. Žije si svůj život. Štěstí, že máme aspoň jedna druhou,“ tvrdily nám tehdy obě ženy.

Michal Štika: Ornella má pravdu, ale lepším se

Oslovili jsme tedy samotného podnikatele Michala Štiku, co na veřejnou kritiku od svých dcer říká. „Ten pořad jsem viděl. Je pravda, že je to skoro rok, co to natáčeli, a já se teď už snažím být jako táta a děda trošku víc po ruce. Už jsem byl i asi na dvou nebo třech narozeninových oslavách, teď jsem byl taky za Quentinkem v Motole na golfu. Občas se vidíme,“ dušuje se exmanžel Moniky Binias.

„Je pravda, že nejsem ideální dědeček, to opravdu ne. Času moc nemám, ale snažím se, aby se to zlepšilo. Ornella měla pravdu,“ přiznává. „Je to ale těžké. Mám plno práce, hodně ježdění, ale musím to ještě zlepšit, abychom se viděli ještě víc,“ slibuje Michal Štika.

Monika a její slova o luxusu pro děti? K smíchu

Ten taky nevěřil svým očím, jakým způsobem proti dceři vystartovala její matka Monika Binias. Fascinovala ho hlavně ta část, v níž jeho ex Ornelle vyčítala, že její děti nevyrůstají obklopeny luxusem, zatímco ona ji samotnou za trest zavírala na WC vyrobeném na zakázku a se zlatými kohoutky na předraženém umyvadle.

„Bylo to k smíchu. Pro děti je důležitější láska a péče než všechno bohatství světa. K tomu vám řeknu příklad: Ornella chodila do americké školy s jedním klukem z miliardářské rodiny. Všichni ji znají, ale nebudu je jmenovat. Tehdy měli neomezené možnosti. Rodiče toho kluka zahrnuli luxusem. Do školy ho vozily dva mercedesy, v jednom byla ochranka, ve druhém on, doma měli exotická zvířata a zlaté kliky, ale jinak na to dítě úplně kašlali. Nakonec záviděl ostatním z normálních rodin, že si s nimi máma s tátou na zahradě opečou buřty,“ dodal pro eXtra.cz otec Ornelly a Charlotte Michal Štika.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy