Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Poldové a nemluvně: Typická česká domácnost plná policistů žijících na hromádce lidi baví

Hlavní hrdinové seriálu Poldové a nemluvně
Zdroj: se souhlasem Česká televize
+ Dalších 6 fotografií
seriál
Česká televize se rozhodla vsadit na komediální seriál Poldové a nemluvně. Typická česká rodina, která žije na hromádce s tím rozdílem, že všichni chlapi z rodiny se živí jako policisté. Veřejnost byla z počátku k seriálu skeptická. Hlavní role v této rodinné detektivce měla sehrát rodina plná policistů a jedno nemluvně. Lidé nevěřili, že policista v důchodu a dítě dokáže vytvořit vtipnou dvojku, která někoho pobaví.

Šéf oblastní kriminálky, kterého si zahrál Svatopluk Skopal je čerstvě v důchodu a měl by se ze všeho nejvíce věnovat své vnučce Elišce a odpočívat. Samozřejmě, že bývalému policistovi se do života vždycky nějakým záhadným způsobem přimotá neobjasněný případ nebo podivné okolnosti.

Kriminalista v důchodu neustále popichuje syna Kamila, který převzal po otci křeslo šéfa kriminálky, aby se důkladně věnoval své práci a nenápadně mu podstrkuje případy. Zpočátku jednoduchý příběh budil u lidí na sociálních sítích rozpaky.

"Nevím, zda se budu dívat. Možná tomu dám šanci, ale bojím se, aby to nebylo plné trapného humoru," píše jedna komentující. Po druhé odvysílané epizodě se ale veřejnost shoduje na tom, že seriálu přece jenom dají šanci a mnohé z nich dokonce druhý díl pobavil nad očekávání.

"Nevěřila jsem, ale dnešní díl mě opravdu pobavil. Scény s vnučkou Eliškou jsou roztomilé a vtipné. Jsem ráda, že to není takový nucený a trapný humor," pochvaluje si další. A co říkáte na seriál vy?

Petr Švancara se opřel do Novotného a Survivoru: Kvůli genderovému pravidlu si nebral servítky

Související články

Další články

Nejnovější kauzy