Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Polda sestřelil Zlatou masku: Kriminalista Michal Bříza se vrací s fungl novým parťákem

Polda sestřelil Zlatou masku: Kriminalista Michal Bříza se vrací s fungl novým parťákem
Zdroj:
+ Dalších 9 fotografií
seriály
Polda Matásek, nebo radši Einstein v podání Vojty Kotka? Na to se ptala TV Prima v anketě na svém webu. Televizní diváci dali více právě Davidu Matáskovi, neboli kriminalistovi Michalu Břízovi ze seriálu Polda. Ten přichází ve čtvrté řadě s novým parťákem v podobě Vladimíra Polívky.

David Matásek se role Michala Břízy ujal už v roce 2016 v první sérii Poldy V seriálu působí přirozeně, jako by mu role byla šitá přímo na tělo. Možná i proto si seriál diváci rychle oblíbili a na obrazovkách vydržel už čtyři roky za sebou.

Teď ho mohl vystřídat nový seriál Einstein Ten je opět z kriminálního prostředí a hlavní role se zhostil o poznání mladší Vojta Kotek Jenže to se nestane. Sami diváci se rozhodli pro Poldu. V internetovém hlasování mu přidělili mnohem víc hlasů.

Na Einsteina Kotka si musíme zřejmě počkat

Seriál Einstein měla televize vysílat už v březnu letošního roku. Nasazení do programu zabránila mimořádná opatření spojená s nemocí covid-19. Jaký osud seriál čeká, je zatím ve hvězdách, protože se neobjevil ani v plánu podzimního programu televize Prima A Polda navíc vytlačil z hlavního vysílacího času zábavní pořad Zlatá maska, který u diváků totálně propadl.

Vladimír Polívka přichází do Poldy

V současné době moderuje pořad Tvoje tvář má známý hlas, teď navíc Vladimír Polívka, vstoupí do seriálu Polda. Charismatický Polívka mladší nemá s podobnou rolí příliš zkušeností a zpočátku měl prý problémy i s nabitím pistole. Nováček Vojtěch Urban alias Junior má být svým vystupováním a přístupem podobný Michalu Břízovi zamlada.

Nového kolegu tak dostane i Andrej, kterého hraje Igor Orozovič. „Smál jsem se, protože vždycky si děláme legraci, a to nejenom v Poldovi, že když onemocním, vezme to za mě Polívka. Lidi si nás totiž šíleně pletou,“ směje se Igor Orozovič.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy