Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Poláková a Liška se těší na miminko. Čeká Barbora kluka? My to víme!

Zdroj: extra
+ Další 2 fotografie
Rok 2017 bude evidentně ve znamení rození dětí. Své o tom ví i zpěvačka Barbora Poláková, která je podruhé těhotná. Co čeká? To jsme pro vás zjistili!

Zpěvačka a herečka Barbora Poláková (33) se loni v říjnu pochlubila radostnou novinou, že k její milované dcerce Ronje přibude další sourozenec. V očekávání je opětovně s partnerem, hercem Pavlem Liškou (45), který má z prvního manželství syna Šimona a očekávaný potomek bude už jeho třetí.

Barbora si ráda hlídá své soukromí, a tudíž je jasné, že se nyní uzavřela před celým světem a tají vše, co se týká jejího těhotenství. K nám se však dostala úžasná zpráva, která odhalila pohlaví miminka! Barbora Poláková čeká s Pavlem Liškou další HOLČIČKU

„Bára čeká další holčičku, moc se na ni s Pavlem těší. Bára si taky pochvaluje fakt, že jsou holčičky bystřejší a vnímavější, a tak nemá do budoucna takový strach, zda zvládne kariéru i mateřství zároveň,“ prozradil nám tajný zdroj ze zpěvaččina okolí.

Samotná Bára měla už loni na podzim jasno, a dokonce si dokázala předem zorganizovat průběh roku 2017.

„Rozhodla jsem se, že budu mít půl roku volno, a to až do června. Příští rok tedy odehraju po celé republice jen deset koncertů, protože čekáme další miminko. Jsem totiž vedle zpěvačky a herečky hlavně maminka, a tak si nechci nechat ujít tak vzácný čas. Žádná práce není tak důležitá jako miminko. Takže dost nekompromisně odmítám i lukrativní nabídky. Má manažerka se z toho hroutí,“ svěřila se Barbora své sestře Saše v rozhovoru pro server ProMaminky.

Držíme Báře palce a doufáme, že svým fanouškům po porodu dcerku ukáže.

Související články

Další články