Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Pokus o vraždu koronavirem: Šéfa se snažil zabít infikovanými slinami

Zdroj: profimedia.cz
ABSURDITA
Nevšední situaci zažil turecký prodejce automobilů. Podřízenému svěřil finanční obnos, ten s penězi zmizel a svého šéfa se pokusil nakazit koronavirem. Udělal to tak, že sliny nakaženého člověka přimíchal svému šéfovi do pití. Prodejce aut je i se svou ženou pod policejní ochranou. Informaci přinesl server Novinky.cz.

Ramazan Cimen pracoval tři roky u prodejce aut v tureckém městě Adana a jeho šéf už ho nejspíš začal pěkně štvát. Poté, co se prodal jeden z vozů, mu jeho vedoucí Ibrahim Unverdi svěřil více než 600 tisíc korun, ty měl Ramazan odvézt do kanceláře. Namísto převozu peněz s nimi ale zmizel. Šéfovi se ozval další den, že peníze odcizil a použil je ke splacení vlastních dluhů.

Po výpovědi jednoho z dalších zaměstnanců bylo jasné, že kromě krádeže má Ramazan na krku i pokus o inovativní vraždu. Absurdně se před krádeží záměrně pokusil svého šéfa nakazit koronavirem. Od nakaženého člověka zakoupil sliny v přepočtu za zhruba patnáct stovek českých korun. Ty poté vzal a hodil nadřízenému do nápoje. Šéf měl nejspíše nějaké tušení a ze sklenice se nenapil.

Oběť krádeže a pokusu o vraždu Ibrahim Unverdi uvedl, že jde o nejbizarnější pokus o vraždu, o kterém kdy slyšel. Po publikování jedinečného případu se mu však od Ramazana dostalo dalších výhrůžek. Unverdi tak dostal i se svou rodinou policejní ochranu, protože Ramazana se policii pořád nepodařilo dopadnout. „Napsal mi, že i když se mu nepovedlo mě zabít koronavirem, furt mi může prostřelit hlavu," popsal Unverdi s tím, že s dětmi a manželkou nevychází z domova.

V případě dopadení čeká na Ramazana podezření z pokusu o vraždu, vyhrožování a připočtena mu bude i ona krádež.

Související články

Další články