Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Pokus o sebevraždu Paris Jackson: Měla si podřezat žíly, pak přišel ZVLÁŠTNÍ VZKAZ!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 61 fotografií
Sebevražda
Jako blesk z čistého nebe v pátek přišla zpráva o pokusu o sebevraždu Paris Jackson (20). Přinesl ji server TMZ.com s odvoláním na zdroje blízké rodině. Jediná dcera Michaela Jacksona (†50) se sice kvůli dokumentu Leaving Neverland, jenž jejího otce obviňuje z pedofilie, utápěla v nejistotě, nikdo však nečekal, že si podruhé zkusí sáhnout na život. Dívka informaci popírá a novináře, kteří ji přinesli, označila za lháře. Jenže jen několik chvil poté, co ji měli propustit z nemocnice, do světa poslala nanejvýš podivný vzkaz.

Na několik dní utekla kvůli pedofilní kauze svého zesnulého otce z Los Angeles, hned po návratu se měla Paris Jackson (20) pokusit o sebevraždu. O půl osmé tamního času se to prý před jejím bytem hemžilo záchranáři i policisty.

Jak informoval americký portál TMZ.com, jediná dcera Michaela Jacksona si údajně podřezala žíly na obou zápěstích. Po včasném ošetření měla skončit na uzavřeném psychiatrickém oddělení, namísto původních tří dnů ji ale propustili už po šesti hodinách.

„Jděte do haj*u, za**aní lháři,“ napsala potom Paris na Twitteru. Paparazzi ji nafotili před bytem a vypadala hodně zkroušeně. Obvinění Wadea Robsona (36) a Jamese Safechucka (41), kteří shodně tvrdí, že je Jackson sexuálně zneužíval, prý těžce nese, ačkoliv to na sobě nechce nechat znát.

Paris po údajném pokusu vzít si život vyrazila s přítelem do kina. Jenže pak na Twitteru zveřejnila další vzkaz, tentokrát jen samé vykřičníky se smutným smajlíkem.

Dívka si navíc obě zápěstí kryla náramky či rukávy od bundy. „Štěňátka (víno) a jsem v klidu,“ měla na ní napsáno. Slovo víno si přitom překryla lepicí páskou. I to může být signál, že se topí v depresích a nechce vyvolat spekulace o tom, že holduje alkoholu.

Ať už byla zpráva o sebevraždě pravdivá, anebo šlo o pouhou fámu amerických novinářů, Paris očividně potřebuje odbornou pomoc. Nezbývá než doufat, že tlak, jakému je nyní vystavena, ve zdraví ustojí.

Související články

Další články