Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Jasmina Alagič Horoskop

Nejnovější kauzy

POKUS O SEBEVRAŽDU?! Dcera Michaela Jacksona (†50) prý skončila v nemocnici!

+ Dalších 55 fotografií
Nechtěla žít?
Paris Jackson (20) se měla znovu pokusit připravit se o vlastní život. Údajně neustála tlak po premiéře dokumentu Leaving Neverland, jenž jejího otce Michaela Jacksona (†50) obviňuje z pedofilie. Šokující zprávu přinesl americký server TMZ.com, podle nějž skončila Paris na psychiatrii.

Pokusila se spáchat sebevraždu! Zdroje amerického webu TMZ.com mají jasno, Paris Jackson (20) kvůli kauze údajné pedofilie jejího otce Michaela Jacksona (†50) už prý nechtěla žít. V sobotu ráno si měla podřezat zápěstí!

Podle informací serveru přijela k Parisině bytu v půl osmé ráno záchranka i policie. Dívku pak měli přepravit do nemocnice, kde ji lékaři stabilizovali.

Portál TMZ.com nejprve tvrdil, že Paris skončila na uzavřeném psychiatrickém oddělení, kde si pobude dalších 72 hodin. Podle novějších informací ji však zhruba ve tři čtvrtě na deset našeho času propustili do domácí péče. Hlídat by ji měli najatí odborníci.

K šokující zprávě se už vyjádřila i sama Paris. „Jděte do h-jzlu, z-sraní lháři!“ vkázala na Twitteru. Je tak možné, že do nemocnice musela z jiného důvodu, anebo tam vůbec nebyla. O sebevraždu se nicméně v roce 2013 už jednou pokusila.

Mohlo by vás zajímat

Další články