Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Pokud vám vadí, že jste Berdychovu Ester neviděli nahou, tak slyšte: Na svatbě stejně měla kalhotky!

Ester má opravdu dokonalé tělo!
+ Další fotografie
Tomáš Berdych (29) si v Monaku vzal za ženu modelku Ester Sátorovou (22) a byla to krásná svatba. Pokud řešíte, zda nevěsta měla pod krajkovými šaty kalhotky, tak měla. Byly tělové barvy a byly vidět. A pokud chcete spatřit další pěkné fotky tak je najdete v naší fotogalerii.

Tenista Tomáš Berdych a jeho Ester měli opravdu nádhernou svatbu. Celé Česko nyní řeší, zda nevěsta pod krajkovými šaty měla kalhotky. Měla.

Fotky pořídil Blesk.cz, a když si je najdete, tak uvidíte gaťky tělové barvy.

Od Ester to byla hra na provokaci, která ale byla od samého počátku jen laškováním při zdi. A je to dobře, alespoň žádné módní kritičky nepíšou, že vypadala jako holka z nočního klubu.

To, co na první pohled vypadá jako strašně moc odvážné šaty, v kombinaci s kalhotkami už takový hit není. Přeci jen Ester vstoupila do manželství a měla by se maličko krotit.

Nebylo by vhodné, aby její kozičky a rozkrok okukoval kdejaký pivař, který právě vsadil stovku na Berdycha (29).

Pivař, který si chce zaslintat nad paní Ester, má naštěstí internet. Není problém najít fotky, které mají skutečnou šťávu. Tím myslíme jako erotickou energii.

Když ještě Ester nebyla vdaná paní, tak naznačila, že má velmi pružné tělo. Uvidíme, zda se do odvážných fotek bude pouštět i jako manželka Tomáš Berdycha.

Mohlo by vás zajímat

Další články