Buď netušil, že má napíchnutý telefon, nebo mu to bylo totálně jedno. Anebo je to šílenec, který si myslel, že nikoho nebude zajímat, co do sluchátka vypráví.

Jenže Petr Kramný měl telefon odposlouchávaný 24 hodin denně a kriminalisté tak znají vše, co kdy komu řekl.

Minule jsme psali o vedlejším výsledku sledovačky, kdy v síti vyšetřovatelů uvízly nahé fotky jedné z milenek člověka, kterému se v branži pracovně říká „Pekáč“.

A dnes tu máme takové malé školení na téma, jak vydělávat peníze a mořit dluhy. Údržbář z nošovické automobilky a nagelovaný týpek z Karviné totiž umí nejen s elektřinou, ale také má smysl pro podnikání.

Některé novináře si ochočil jak činčilu a zjistil, že nemusí penízky téct po milionech, stačí, když budou pravidelně kapat po tisícovkách.

Pochopil, že se z něj stala mrazivá celebrita s aurou vraha. Nechával si platit za rozhovory, za fotografie, za pózování před kamerou.

Ve finále začal na novináře tlačit, aby mu zařídili vymazání dluhu za telefon.

Z odposlechů vyplývá, že měl dokonce jakýsi ceník. Slova o dceři Klárce byla většinou dražší než věty o Monice.

Totálním úletem je pak záznam, kdy Kramný hovoří přímo s účetní z jednoho vydavatelského domu a baví se o způsobu platby.

Ta pravá show začne už 29. června. Kramný stane před soudem a pokusí se vysvětlit, že Monika a Klárka umřely z horka. Jestli mu soud tuto historku neuvěří, čeká ho výjimečný trest.