Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Pokud máte chuť na těchto 5 věcí, je na čase se bát! Není s vámi vše v pořádku!

Mlsání čokolády může být varovným signálem.
Chcete si být jistá, že jste na 100 % v pořádku a zdravá? Pak si své chutě otestujte v tomto článku. Některé chutě vám totiž naznačí, že návštěva lékaře je na místě a vy tak budete vědět, na čem jste. Zajímá vás, které potraviny vás navedou na to, že nejste zrovna ve formě?

Možná už jste slyšela o tom, že to, co pijete a jíte, na vás toho hodně prozradí. A to nejen na vaši osobnost a povahu, ale především na vaše zdraví. Pokud si chcete být jistá, že jste opravdu zdravá a vašemu tělu nic nechybí, radši se ujistěte, že nemáte nezvladatelnou chuť na tyto potraviny.

1. Voda

Ne že byste neměla pít vodu! Ovšem nadměrný pocit žízně může poukazovat na zvýšenou hladinu cukru v krvi, a to znamená na možné onemocnění cukrovkou. Cukrovku nedoprovází jen pocit žízně, ale také suchý pocit v ústech. Pokud tedy nedáte bez vody ani ránu, zvažte, jestli není návštěva lékaře na místě!

2. Sůl

Sice se říká, že sůl je nad zlato, pokud ovšem nedokážete sníst jídlo bez toho, abyste ho přisolila, pak vezměte jed na to, že s vámi není něco v pořádku. Pokud vás zajímá, který orgán volá po kontrole, jsou to ledviny, a tak nepodceňujte návštěvu nefrologie.

3. Led

Je pro vás naprosto nepředstavitelné, že byste vypila nápoj bez ledu? Nebo jste dokonce na tom tak špatně, že se vyžíváte v tom, že led pouze cucáte? Jde o varovný signál, že vaše tělo strádá po železu. Koukejte si ho do těla tedy co nejrychleji dodat.

4. Čokoláda

Kdo by občas nezhřešil s kouskem čokolády, ovšem pokud vaše vášeň už přerostla v závislost, je na čase se nad tím zamyslet. Pokud si vaše tělo totiž vyžaduje pravidelný přísun čokolády, může vám tím naznačovat, že mu chybí přísun vitaminu B, hořčíku a minerálních látek.

5. Smažené

Hranolky, křidýlka a jiné pochutiny z fast foodů jsou sice jednou za čas fajn, ovšem pokud nechcete vypadat jako balon, neměla byste to s nimi rozhodně přehánět. To, že budete obézní, je jedna věc, ovšem častá chuť na hranolky může značit i jiný problém. Je dost pravděpodobné, že vám schází omega-3 mastné kyseliny, které se starají o správné fungování mozku.

Mohlo by vás zajímat

Další články