Kohoutová není žádný svatoušek. Nejprve v rozhovoru pro Revue iDNES na svého manžela naházela špínu. "Když se dospělý rozvedený muž se dvěma dětmi rozhodne, že si mě vezme, a po roce a půl se rozhodne, že už mě nechce, tak je to takové… No, člověk to nečeká. Představa, že starší chlapi vědí, co chtějí, se mi tím trošku rozmetala,“ svěřila se Berenika s tím, že příště zakotví u někoho mladšího. A to se jí povedlo.

Na Instagramu publikovala snímek, jak v posteli nohou hladí po zádech pohledného mladíka. Jak redakce eXtra.cz zjistila, jde o jistého Lukáše N., brzy se dozvíte víc. Ovšem Berenika o jejich milostném vzplanutí mlčí. „Nepotvrdím vám, jestli jde o vztah, nebo nejde,“ řekla eXtra.cz pohledná brunetka, která je trošinku pokrytec. Na Čechákovi nenechala niť suchou, když o něm veřejně promluvila, zřejmě poté si uvědomila, že jí možná pusinka jela více, než měla. „Teď už o ničem nebudu mluvit,“ vysvětlila svou zdrženlivost.

Možná se tak inspirovala slovy své maminky Ireny Obermannové, která před lety nejprve veřejně zaskočila národ, když přiznala milenecký poměr se ženatým Václavem Havlem, poté, co se poměr objevil ve všech médiích, svou rétoriku zmírnila.

Berenika tak nejspíše prohání v posteli mladší chlapce, a jak sama říká, dohání ztracené mládí. "Můžu si teď ještě vychutnat mládí, které jsem vsadila do rukou jeho a jeho rodiny,“ dodala dívka, která teď všem chlapům jistě ukáže, co je zač.