Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

POKRYTEC ROKU: Poučoval finalistu SuperStar o chlastu, teď se Ben Cristovao sám vylil jak váza!

Ben se pořádně zprášil na party SuperStar.
Zdroj: Profimedia.cz/Instagram
+ Dalších 15 fotografií
Zdravý životní styl zřejmě pro Bena Cristovaa (30) nebude takovou mantrou, jak všude rozhlašuje. Porotce letošní řady SuperStar nechyběl na středečním večírku s finalisty na střeše obchodního domu Kotva, kde se děly věci. Zpěvák se takřka neodtrhl od baru. Panáky zapíjel pivem. Nebylo by na tom nic tak strašného, kdyby právě Ben nejvíc nehučel do soutěžícího Petra Borkovce (18), který to kapánek přepískl den před vystoupením před porotou.

Kdyby se udělovala cena pokrytec roku, Ben Cristovao by byl jasným vítězem. Všichni ještě máme v živé paměti, jak trapně a hystericky hučel do finalisty Petra Borkovce, když se opil a přišel pozdě na vystoupení. Teď se karty obrátily!

"Ty nejsi ještě žádná hvězda, aby sis mohl dovolit něco takového,“ vzkázal mu tehdy a spíš než kýženou autoritu si zajistil akorát několikadenní posměch.

Na středeční party desítky finalistů SuperStar 2018 dorazil i Ben a názorně předvedl, že on už velkou hvězdou je. Podle jeho mínění měl přece právo pořádně to rozjet a podle toho to taky vypadalo.

Jen co přišel, už stál na baru a začal objednávat panáky. A protože se nechtěl cítit jako u Suchánků, prokládal je pivem. Platil i za finalisty a nakonec se odporoučel na taneční parket, kde to chvílemi vypadalo, že se skácí k zemi.

Tohle má být hodný strejda a vzorný vegan Ben, který má právo poučovat ostatní o pití? Leda v paralelním vesmíru!

Související články

Další články