Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

POKRYTCI ROKU! Kdo více chrání zvířata? Plodková s kabelkou z krokodýla za 250 000 Kč, nebo Solaříková s kabelkami z telecí kůže?

Pravdařky? Spíš naopak…
Zdroj: profimedia, Facebook
+ Dalších 7 fotografií
Jedním slovem TRAPAS. Takto přesně se dá popsat poslední propagace, která hlásí svobodu zvířat. Herečky Jana Plodková a Patricie Solaříková celou kampaň shodily. Co se stalo?

„Pojďme společně zastavit týrání zvířat! A pro všechny hnidopichy a chytroprdy – ušetřete mě prosím chytrých komentářů na téma grafika a retuš, proto sem tu fotku nedávám, moc děkuji.“ Tak takhle zněla část úvodní řeči mladé herečky z Ulice Patricie Solaříkové ke své šíleně vyretušované fotce. Tato herečka se pustila do boje proti všem, kteří by chtěli jakkoliv týrat nebo trápit zvířátka všude na světě. Ano, jak dojemné, řeknete si. Bohužel, Patricie má i stinnou stránku!

Tahle holka mluví ve stylu kážu vodu a sama piji víno. Jak jinak si pak vysvětlit různé fotografie, kde Patricie obdivuje kožené kabelky z pravé kůže. Jasně, tenkrát se tam šla vyfotit za peníze a kvůli tomu, že jí nějaký ten produkt za reklamu dali zadarmo. Ale není zrovna tohle ta podstata věci, za kterou se chce Patricie tolik bít? Její pravda už po dalším zhlédnutí jejích fotek ztrácí na váze.

„Já se blbě zeptám. Když doma chováte králíky pro maso (dříve to bylo správné hospodaření, mít statek a vlastní zvířata, abyste měli co jíst), tu kůži z nich musíte sundat. Tak ji vyhodíte? To je OK. Myslivci střílí lišky, protože jinak by se přemnožily nebo mají vzteklinu. Tu kůži vyhodíte? To je OK? Já jsem rozhodně proti zabíjení zvířat, která jsou vzácná, ale třeba kožešiny, které zpracovával můj děda (králičí), ty ráda nosím. Nikdy bych nechtěla, aby kvůli parádě zabili jen tak nějaké zvíře…“ tak zněl jeden z komentářů, na které nebyla Patricie schopna odpovědět. Napsala pouze: „Dřív to bylo samozřejmě něco jiného…“ to se mnohým zdálo až směšně nedostačující, protože Patricie v běžném životě nosí kožené doplňky včetně kabelek a pásků.

Bohužel, celá kampaň teď působí směšně, a to doslova. Další zastánkyně zvířátek Jana Plodková je na tom podobně. To se takhle herečka vyfotí nahatá s živou liškou, šíří myšlenku o tom, jak nezabíjet zvířátka, a pak vidíte, jak si vyšla na nějakou prestižní akci s kabelkou, která byla vyrobena ze staženého krokodýla za 250 000 Kč!

Aha, tohle jsou ty naše pravdařky! Na další akci si zase Jana Plodková vzala kabelku vyrobenou rovnou komplet z norkového kožichu. Takže norek už není roztomilý a živý tvor, nebo co? Pro další kampaň by si lidé z hnutí Svoboda zvířat měli vybrat kvalitnější adepty na propagaci své myšlenky. Tohle je totiž HOROR!

Související články

Další články