Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Pokročilé stadium těhotenství jí nezabránilo plesat: Aneta Vignerová z blížícího se porodu nešílí

+ Dalších 14 fotografií
Modelka a Miss ČR 2009 Aneta Vignerová (32) zanedlouho přivede na svět svého prvního potomka, kterého čeká se scenáristou seriálu Most! Petrem Kolečkem (35). Ani pokročilé stadium těhotenství půvabné modelce nezabránilo, aby vyrazila se svým partnerem na Český ples a ohromně jí to slušelo.

Nastávající maminka Aneta Vignerová si vyrazila těsně před porodem na Český ples. Na společenskou událost modelku doprovodil partner, scenárista Petr Kolečko, kterému Aneta přivede zanedlouho na svět prvního potomka.

Nevím, co mě čeká

Miss ČR Vignerová zvolila vzhledem ke svému pokročilému stadiu těhotenství rafinovaný model, ve kterém vypadala, jako by si odskočila z antického Řecka. „Měla jsem včera fitting, takže to bylo dost narychlo, ale model jsme měli přichystaný už nějakou dobu. Takže to byla jasná volba. Jen jsme to potřebovali dopilovat,“ řekla Aneta Vignerová eXtra.cz.

Půvabná Aneta rozhodně nepatří mezi matky, které by si z příchodu svého prvního potomka dělaly zbytečnou hlavu. „Já popravdě nevím, co mě čeká, takže jsem pořád v očekávání a všechno se uvidí,“ dodala.

Snímky těsně před porodem

Aneta nedávno nafotila sérii těhotenských snímků a ještě před Vánoci se smála, že na ní nejde těhotenství vůbec poznat. „Ani v sedmém měsíci to na mně stále není poznat,“ svěřila se fanouškům na sociální síti. „Cítím se skvěle a na miminko se oba dva moc těšíme,“ řekla redakci eXtra.cz modelka.

Redaktorku oblékla: Kristianna Styling: Sam Dolce Hairstyling: Magic Hair

Související články

Další články