Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Pokračování Marie Terezie vzbudilo bouřlivé reakce: Divákům vadí jen jedna jediná věc

Pokračování Marie Terezie vzbudilo bouřlivé reakce: Divákům vadí jen jedna jediná věc
Zdroj: se souhlasem ČT
+ Dalších 11 fotografií
historie
Třetí díl historické série Marie Terezie vyvolal na sociálních sítích doslova bouři reakcí. Uspokojit dnešního diváka je velmi náročné a tvůrci i herci mohou být velmi spokojeni - lidé jsou totiž z toho, co viděli na obrazovkách, přímo nadšení. Vadí jim jen jedna jediná věc.

Česká televize uvedla 1. ledna 2020 pokračování osudů Marie Terezie Největší změnu pro diváky nepochybně znamenalo přeobsazení hlavní postavy, kterou původně hrála droboučká Marie-Luise Stockinger. Štafetu po ní převzala Stefanie Reinsperger, která ztvárnila panovnici jako dospělejší a ženštější.

Diváky za pár dní čeká čtvrtý díl a jsou naprosto nadšení. „Skvělá výprava i obsazení. Dlouho jsem neviděla něco tak skvělého,“ nešetří slovy chvály žena, která se k sérii vyjádřila na sociální síti. „Historie na dosah, poučné. Velmi povedené. Děkuji tvůrcům, hercům a všem, kteří se na tomto historickém díle podíleli,“ napsala další.

I přes nespočet komplimentů se ale našlo něco, co některým divákům televizní zážitek trochu kazí. „Kdo nezná podrobněji historii, musel být zmaten z množství postav, které ve filmu účinkují,“ napsal jeden z diváků. Podobných komentářů se objevilo ještě několik, většina sledujících však uznala, že i přes tento fakt je Marie Terezie skutečně kvalitním počinem.

Geniální Vojta Kotek

Ačkoliv na sebe velkou pozornost strhla nová představitelka Marie Terezie, pozornosti diváků neušel ani Vojta Kotek coby František I. Štěpán. Jeho herecký výkon nejednoho fanouška této série ohromil a není pochyb o tom, že Kotkovi tato role přinesla spoustu nových příznivců.

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy