Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Pokračování legendárního Borata natočené potajmu: Nekorektní kazašský novinář se vrací

Pokračování legendárního Borata natočené potajmu: Nekorektní kazašský novinář se vrací
Zdroj: youtube
video
Legendární Borat se vrací v druhém pokračování bláznivé komedie o nekorektním kazašském novináři. K snímku, který Sacha Baron Cohen natočil tajně během pandemie, ve čtvrtek vyšel trailer. Borat 2 bude online již tento měsíc.

Návrat nekorektního kazašského novináře má tříminutový trailer, který divákům lehce nastíní děj tajně připravované pokračování legendárního Borata Borat se vrací v plné síle i se svým speciálním anglickým přízvukem.

Trailer

Kazašský novinář opět vycestuje do Ameriky. Zhruba v první polovině traileru Borat pronese, že do Ameriky přijel, aby dal svoji dceru jako dárek "někomu blízko koruny". Trailer představený ve čtvrtek ukazuje kazašského novináře, jak se převléká za prezidenta Donalda Trumpa

Pak přichází záběr, kdy Borat v kostýmu Trumpa překazí projev viceprezidenta Mikea Penceho na únorové konferenci konzervativních aktivistů CPAC. "Přinesl jsem pro tebe dívku," zaznívá z úst Borata nesoucího ženu přes rameno.

Krom toho trailer také obsahuje část scény, kdy Borat zápasí skoronavirem Díky rouškám dostali legendární plavky "boratky" novou podobu. Jakou, to se podívejte nahoře ve videu.

Borat 2

Pokračování komedie o nekorektním kazašském novináři bude ke zhlédnutí na Amazon Prime Video už od 23. října. V roli Borata Sagdiyev se opět objevuje Sacha Baron Cohen. Známý herec a komik Cohen na snímku pracoval tajně během pandemie.

Související články

Další články