Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) Počasí Jana Paurová Bohumín

Nejnovější kauzy

Pokračování Gilmorek se diváci v českých televizích nedočkají! Ale my víme, co se v nových sériích stalo!

Gilmorky opět v akci!
Zdroj: Netflix
+ Dalších 11 fotografií
Televize Netflix natočila a ke konci listopadu odvysílala 4 nové díly Gilmorových děvčat. Celý rok jsme mohli sledovat dění v městečku Stars Hollow a tvůrci rozdělili jednotlivé díly do čtyř ročních období. V každém došlo k osudovému setkání a řešily se osudy jednotlivých postav, dokud nedošlo k obrovskému finále na samém konci seriálu. Tak pojďme na to! Co nového se u Gilmorek děje?

Gilmorky vždycky vysílala TV Nova, ale o pokračování diváci s největší pravděpodobností přijdou. „Bohužel na minisérii nevlastníme vysílací práva a o vysílání ani do budoucna neuvažujeme,“ informovala eXtra.cz Martina Vrňáková z PR oddělení. A tak si aspoň pojďme říci, co se stalo.

Na place se sešly úplně všechny postavy jako z originálního seriálu! Nikdo si nostalgickou chvilku nenechal ujít. Tedy až na jednoho herce. Při natáčení chyběl Edward Hermann, Roryin dědeček Richard. Ten se nedožil roku 2015 a zemřel poslední prosincový den 2014. Ale v seriálu se na něj nezapomnělo!

Celé 4 díly se Emily vyrovnávala s jeho smrtí. Nechala si na celou stěnu vymalovat jeho portrét, zbavovala se majetku, a dokonce bojovala se samotou tím, že v domě nechala bydlet svůj personál a cizí děti jí běhaly po celé vile. To je pěkná změna oproti upjaté paničce, kterou byla předtím. Nakonec vyhledala pomoc terapeuta, starého domu se vzdala ve prospěch rodiny a odstěhovala se do přístavního městečka, kde začala pracovat v místním malém muzeu.

Některým postavám byla věnována pozornost větší, jiným menší. Tak jak jsou na tom ti z vedlejších rolí? Korejská kámoška Lane je pořád se svým manželem, vychovávají dvojčata a kapely se ani jeden nevzdal. Manažer hotelu Michel Gerard je pořád stejný snob a s nikým nevychází. Kuchařka Sookie se objevila na scéně kvůli pracovní vytíženosti pouze v posledním dílu, jinak žije Sookie s manželem na venkově, kde oba zkoumají nové chutě a jídla. A Kirk? To je pořád stejný podivín, který zkouší 5 zaměstnání naráz.

A jak se mají bývalí kluci Rory? Jsou z nich velcí chlapi! Dean má s Rory milou scénu v posledním díle. Setkají se v obchodě a Deanovi se daří dobře. Ustál krizi s manželkou a neustále rozšiřuje svoji rodinu. Rory mu na konci rozhovoru naznačí, že byl ten nejlepší muž, jakého poznala. Kdyby věděla, co ji čeká, prý by s ním určitě zůstala. Jenomže tak to osud nechtěl a ona během svých studijních let potkala Jesse.

Z něj je dneska šarmantní mladý muž, který se nedá ničím rozhodit a se všemi v městečku je kamarád. A pak je tu zbohatlický synek Logan, poslední vážná známost Rory. A věci se nám začínají komplikovat. Ačkoliv maji Rory i Logan v minisérii své partnery, tak spolu pořád udržují poměr. Rory zve Logan dokonce do Londýna na romantické víkendy, jenomže rodina mu už vybrala jinou nevěstu, a tou Rory není. Takže jim zbývá schovávání se v hotelových pokojích a rychlovky ve „šmajchlkabine­tech“. Kdo by to do Rory řekl?

A teď ke dvěma hlavním postavám. První dva díly patří hlavně mámě Lorelai, která se vyrovnává se smrtí svého otce. Richard v závěti myslel na jejího přítele, kavárníka Luka a chtěl, aby ze svého bistra udělal řetězec a prodával po celé zemi. To ale zasmušilý a skromný Luke odmítá. Peníze si tak vezme Lorelai a rozjede další hotelový byznys. Lorelai má ve filmu několik krizí, které řeší útěkem ze Star Hollow do přírody. Neví, jak dál naložit se svým životem, a navíc uvažuje o dalším dítěti. Nakonec ale všechno dobře dopadne a ona se vrátí k Lukovi.

Rory je celou dobu taková zmatená třicátnice, která vlastně po škole nic neudělala a nedokázala. Nenašla si práci, jenom cestovala a pokoušela se psát. Během toho si stačila najít přítele, který se ale objeví jenom pár minut v prvním díle a je pro další pokračování nepodstatný. Spíše se řeší její vztah s Loganem, který nakonec nedopadá dobře.

Nakonec se Rory vrátí do domu Richarda a Emily, kde konečně dostane inspiraci. Napíše knihu o životě Gilmorových děvčat! Ve filmu se ale ještě stanou dvě důležité věci, z toho jedna z nich je šokující! Nechceme vám takhle přímo prozrazovat děj a případný zážitek, takže pokud opravdu chcete vědět, jak skončila Rory a Lorelai, KLIKNĚTE ZDE!

Související články

Další články