Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Pokračování filmu Šťastný nový rok rozdělil diváky: Jedni ho ztrhali, druzí srovnávají s jedničkou

Komedie Šťastný nový rok 2: Dobro došli.
Zdroj: Falcon
Předchozí Další
+ Další 4 fotografie
pokračování komedie

Komedie Šťastný nový rok 2: Dobro došli se u diváků s velkým úspěchem nesetkala. „Z toho, co jsem viděl, je to ještě horší než první díl. Moc rád bych to v hodnocení reflektoval, ale odpad dostal už ten minulý díl," uvádějí diváci na portálu ČSFD. Filmu vyčítají tragický scénář i chabý děj.

Pokračování komedie Šťastný nový rok 2: Dobro došli hodnotí na webu ČSFD.cz diváci 36 %. První díl měl přitom podle čísel úspěch větší – 47 %. Stejně jako v „jedničce“ září Táňa Pauhofová, Antónia Lišková, Gabriela Marcinková nebo Zuzana Norisová. Vrací se i postava, kterou ztvárnil Jiří Bartoška, a nově se objeví i Dagmar Havlová. Namísto slovenských Tater se však děj odehrává na chorvatském pobřeží.

Z toho, co jsem viděl, je to ještě horší než první díl. Moc rád bych to v hodnocení reflektoval, ale odpad dostal už ten minulý díl. Nefungují tu stejné věci (humor, dialogy, herci) a odehrává se to v Chorvatsku,“ píše na ČSFD.cz uživatel Ivoshek.

„První díl je odpad, druhý díl posun“

Jiný divák si stěžuje na řemeslné zpracování snímku: „Vydržel jsem sice celý film, ale mně přišlo, že to nemělo žádný děj, scénář byl naprosto tragický. Navíc v některých scénách tak moc řvala hudba, že vůbec nebylo jednotlivým postavám nic rozumět.

Film režíroval – stejně jako v případě prvního dílu – Jakub Kroner. Rovněž scénář zůstal u stejného tvůrce – Mária Ondriše.

Kvalitativní posun od prvního dílu, kterému jsem dal odpad. Postavy jsou sympatičtější, nemelou sra*ky, případně nemluví skoro vůbec. Ty, co mě s*aly v jedničce (dcera, influencerka) jsou upozaděny úplně, a navíc jsem se několikrát zasmál proti jedničce. Velkým plusem je i to, že chybí (Jakub) Prachař,“ hodnotí Oveckaoa.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy