Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Pokousal ji Dracula? Zpěvačka Magda Malá vypadá i 25 let po muzikálu skoro stejně

Zdroj: archiv M. Malé
+ Dalších 9 fotografií
OBDIV
Co by za štěstí, jaké má Magda Malá (52), některé ženy daly! Může se pochlubit tím, že za pětadvacet let od doby, kdy začala zpívat v legendárním muzikálu Dracula, skoro vůbec nezestárla. Že by z ní udělali opravdu upíra?

Zázrak

„Tuhle jsem někde našla svou někdejší podpiskartu s fotkou z doby, kdy jsem zpívala v muzikálu Dracula, a říkala jsem si, jak by asi vypadalo přímé porovnání, kdybych udělala podobný snímek dnes. A musím říct, že samotnou mě překvapilo, že to není žádná hrůza,“ řekla eXtra.cz Magda Malá (52).

Skoro se až nechce věřit, že na onom současném portrétu nemusely proběhnout grafické úpravy. Vždyť sice je vidět, že pár vrásek přibylo a za 25 let přece jen přišla trochu o ten úplně nejmladistvější look, jenže i tak je to obdivuhodné a skutečné datum v občance by jí málokdo hádal.

Přísaha

„Žádná retuš, přísahám. Byla jsem na návštěvě u kamarádky, tam jsem jen vyběhla na chodbu, cvak, cvak a bylo hotovo,“ tvrdí.

Na jejím místě bychom si ale už kvůli tématu někdejšího muzikálu přece jenom došli na kompletní lékařskou prohlídku, jestli někde, třeba kolem šíje, nebude mít nějaký starý kousanec…

Související články

Další články