Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Poklady z archivu: Jak Tom Cruise vypadal, než se upsal Hollywoodu a scientologické církvi?

Jeden z nejslavnějších světových herců, drsňák i romantik Tom Cruise,
dnes sfoukne 56 svíček.
Zdroj: Facebook/pinterest.com
+ Dalších 6 fotografií
Jak léta ubíhají, všichni si čím dál více uvědomujeme, že nikdo z nás nemládne. Ani taková celebrita, jakou je dnešní oslavenec, někdejší hollywoodský idol Tom Cruise. Ten se sice snaží děj se co děj zastavit čas občasným pobytem na estetických klinikách, čas se ale zdá být neúprosný.

Tom Cruise platil po dlouhá léta za jednoho z nejvíc sexy herců planety. Ta doba je už ale dávno pryč a ze sexy symbolu, který propadl scientologické církvi, je téměř šedesátník. Na to, jak se bývalý manžel Katie Holmes proměnil, se můžete podívat v naší fotogalerii.

Hollywoodský herec, který má napůl irský a napůl německý původ, se narodil v New Yorku. Jeho otec byl prý tyran, což se mělo podepsat na Cruisově psychice. K herectví jej přivedl sport. První hlavní role jej čekala ve filmu Panictví po americku a velký úspěch zaznamenal díky akčnímu trháku Top Gun, v němž ztvárnil pilota Peta „Mavericka“ Mitchella, čímž závratně odstartoval svou kariéru. Kromě filmu z leteckého prostředí ho čekaly další velké role ve snímcích Vanilkové nebe, Poslední samuraj, Válka světů nebo Mission: Impossible.

Co se týká Tomova soukromého života, byl třikrát ženatý. Jeho první manželkou byla Mimi Rogers, druhou kolegyně Nicole Kidman, s níž adoptoval dvě děti. Rozvedl se s ní ve chvíli, kdy byla ve třetím měsíci těhotenství a herečka pak o miminko přišla. V roce 2006 se oženil s hvězdou seriálu Dawsonův svět Katie Holmes, která mu porodila dceru Suri. Ani toto manželství ale neskončilo šťastně.

Podle informací z hercova okolí se s ním Katie nechala rozvést zejména kvůli jeho členství ve scientologické církvi. Jeho bývalý bodyguard dokonce prozradil, že po celou dobu jejich manželství Cruise neprojevoval Katie ani trochu náklonnosti, tedy s výjimkou výstupů na veřejnosti. Údajně nedával najevo lásku ani svým dětem, které adoptoval s Kidman, ani své biologické dceři Suri. Scientologická církev z něj prý udělala fanatika, který slepě následuje její vůdčí osobnost Davida Miscavige.

Související články

Další články