Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Pokladní z Kauflandu, která ŠOKOVALA Čechy si nechala odstranit hákový kříž: Nepochopíte, co tam místo něj má!

A tetování je pryč!
Zdroj: facebook.com
+ Dalších 13 fotografií
V pražském Kauflandu U Plynárny pracovala ještě před pár dny pokladní Miriam, která měla na ruce vytetovaný hákový kříž. Toho si všiml jeden zákazník, který si na sociálních sítích říká Kýbel, a natočil, jak s hákovým křížem markuje zakoupené zboží. Video s fotkou vzbudilo obrovské pozdvižení. Pokladní byla ze svého místa okamžitě vyhozena. Nyní se na internetu objevila fotka, kde si Miriam nechává hákový kříž překreslit.

Minulý týden ve středu si jeden ze zákazníků Kauflandu zvěčnil opravdu bizarní úlovek. Vyfotil a natočil pokladní Miriam, která měla na ruce vytetovaný hákový kříž. Snímek se dostal na sociální sítě a pobouřil řadu Čechů.

Vedení obchodu pokladní okamžitě vyhodilo. Jedna skupinka lidí byla ráda za to, že prodavačku vyhodili, druhým to přijde ubohé a třetí s ní sympatizují. Podpora nacismu nebyla jediným důvodem vyhazovu brigádnice Miriam. Jak prozradil management Kauflandu redaktorovi serveru Extra.cz, i bez hákového kříže na předloktí by byl její pracovní poměr ukončen, jelikož byla podezřelá z pokusu o vykrádání skříněk ostatních zaměstnanců.

Pokladní se s tetováním vypořádala po vyhození ze svého místa po svém. Na nic nečekala a došla si k tatérovi, aby její skvost předělal. Nyní už její předloktí "nezdobí hákový kříž, nýbrž kůň. Výsledek posuďte sami.

Související články

Další články