Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Pokerový profík, známý v ČR, nadpřirozeně zmizel na Balkáně: Teď ho našli mrtvého v nepěkném stavu!

Strassmann neuvěřitelně zmizel a několik dnů ho hledal nejen celý
pokerový svět.
Zdroj: facebook.com

Pokerovým světem právě otřásla tragická zpráva o tom, že slovinská policie našla tělo od minulého týdne pohřešovaného německého pokerového profesionála Johannese Strassmanna, který býval často k vidění v rozvadovském kasinu při vysokých hrách a u nás je pokerové komunitě velmi dobře znám.

Identitu nalezeného těla potvrdily testy DNA, ale policie kupodivu vyloučila, že by šlo o smrt způsobenou kriminálním činem.

Celý příběh Strassmannova zmizení a následné smrti je dost bizarní. Německý profesionál vyrazil do Slovinska navštívit několik kamarádů, ale v sobotu, 21. června se ztratil v hlavním městě Lublani nevídaným způsobem.

Při procházce městem se na chvilku oddělil od skupiny kumpánů, zašel do boční uličky v centru a zmizel. Od té doby po něm pátrala nejen slovinská policie, ale také místní média. Pokerová komunita vypsala odměnu deset tisíc liber za jakékoli informace, které povedou k jakémukoli zjištění ohledně jeho osudu.

Tamní policejní složky okamžitě rozjely několik operací napříč celou zemí, jež zahrnovaly nasazení velkého množství agentů, vrtulníků, policejních lodí a pátracích psů. V pátek ráno se konečně dobraly nějakého výsledku – bohužel však takového, kterého se všichni v hloubi duše obávali.

Policie totiž našla na břehu řeky Lublanice mrtvé tělo a rozhodla o provedení testů DNA, neboť tělo bylo ve velmi špatném stavu, aby ho bylo možné okamžitě identifikovat. O čtyřiadvacet hodin později jsou známy výsledky a příslušné autority potvrdily zpravodajskému portálu PokerNews, že se skutečně jedná o devětadvace­tiletého Johannese Strassmanna.

Vyšetřovatelé kriminální policie v oficiálním vyjádření vyloučili, že by šlo o smrt následkem kriminálního činu. Laboratorní testy krve a ostatních tělních tekutin stále probíhají.

Související články

Další články