Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Pokerový hrdina Vojta Růžička poodkryl v rozhovoru pro eXtra.cz svoje soukromí: Dámy, tento milionář je nezadaný!

Vojta ukázal svoji extratřídu.
Zdroj: extra.cz
Vojtěch Růžička byl ještě před pár dny pro většinu z nás neznámým člověkem. Jenže postoupil na WSOP do poslední devítky turnaje a to před ním z Čechů dokázal jen Martin Staszko. Vstupuje tedy do povědomí lidí a média se o něj perou. Nám poskytl exkluzivní rozhovor.

Dnešního pokerového turnaje v King's na Rozvadově, kde se objevil a nakonec i se štěstím vyhrál Vojta Růžička, se zúčastnilo i eXtra.cz. S Vojtou si dokonce heads-up (souboj posledních dvou zbylých hráčů na turnaji) zahrál jeden z nich a velmi těsně prohrál.

Člen listopadového november nine na WSOP v USA pak následně poskytl exkluzivní rozhovor. V něm se například pochlubil tím, že je stále nezadaný. “Po postupu do finále jsem otevřel Facebook a našel sem nadměrný počet žádostí o přátelství, přítelkyni nemám,” dal signál všem zlatokopkám, které jsou nyní určitě nažhavené. Vojtovo konto se totiž s jistotou rozroste o 1 milion dolarů.

Liberecký rodák má nyní relaxační období, ale už brzy začnou přípravy na jeho životní finále. “Pokaždé mám na jednotlivé stoly taktiku na míru, hlavně se pokusím získat o hráčích co nejvíc informací, protože oni na mě budou také dobře připraveni,” poodkryl své plány na následující týdny.

“V pokeru se nejvíce bojím toho, že přestanu vyhrávat a třeba se tím nebudu moct živit,” reagoval na otázku, z čeho má na této hře největší respekt. Pochlubil se zároveň ale také tím, co by udělal s případnou výhru v turnaji. “Koupil bych si určitě byt, protože pořád žiji v podnájmu a také auto, peníze ale mám ve zvyku šetřit na momenty, kdy se mě tolik nedaří.”

Související články

Další články