Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Poker, ztracené miliony v taxíku a závislost na Nutelle. Tohle je největší nepřítel fotbalového Německa!

Max Kruse může rukama rozhazovat, jak chce, ale průšvih mu to jen tak
nevyžehlí.
Zdroj: Profimedia.cz
Jen si to představte. Sedíte si opilý v taxíku a ztratíte v něm dva tisíce korun. To pořádně naštve, ale co byste dělali, kdybyste v něm ztratili rovné dva miliony? Maxi Krusemu se to povedlo a tím seznam jeho lapálií teprve začíná!

Max Kruse je útočník, který umí perlit nejenom v zápasech, ale hlavně mimo ně.

Loni v říjnu si během sezony zalezl do kasina na poker a během prestižního pokerového turnaje vyhrál téměř dva miliony!

Podle spekulací se na to konto pořádně opil a poměrně nekoordinovaně nastoupil do taxíku s taškou plnou peněz. Než se probral, o peníze přišel a začal si hrát na Fantozziho.

Kontaktoval policii, která mu ale pomohla tak maximálně kauzu rozmáznout, a už to s ním jelo. Nejprve přišla mastná pokuta od klubu a pak si na něj počíhal i reprezentační kouč Löw, který ho demonstrativně vyřadil i z německé reprezentace.

„S Maxem jsem si promluvil. Řekl jsem mu, co chci od hráčů na hřišti i mimo něj. Zachoval se neprofesionálně a nebylo to poprvé. To nemohu akceptovat. EURO se blíží a potřebuji, aby se hráči reprezentace soustředili jen na fotbal,“ pravil.

A nešlo o první prohřešek. Kruse údajně kalí jako duha a hlavně má jednu extrémní neřest.

Čokoládovou pomazánku Nutellu!

Tu dokáže údajně spotřebovávat po kilech, což se ale vůbec nelíbí přísnému německému systému založenému na disciplíně. Někteří fanoušci a novináři ho dokonce osočují z pohoršování mládeže.

Stejně je to ale zvláštní. Dovedete si představit, jak by německý svaz zatočil například s nedávnými kauzami našich fotbalistů a jejich alkoholovými dýchánky?

Související články

Další články