Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Pokažený tábor youtubera Taryho: Hromada dětí byla převezena do nemocnice

Zdroj: instagram
+ Další fotografie
Tary camp
Tary camp je tábor, který pořádá známý český youtuber původem z Ukrajiny Taras Anatolievich Povoroznyk (26), jenž si říká Tary. V pondělí večer musela do jeho kempu vyjíždět tři záchranná vozidla. Deset dětí bylo převezeno do nemocnice kvůli silným průjmům a horečkám.

Český youtuber Tary pořádá přes léto tábory pro svoje fanoušky. Youtuber se věnuje parkouru a na to je i zaměřen jeho tábor. Během včerejšího večera však musely Taryho camp navštívit záchranné jednotky. Na případ upozornil portál TN.cz.

Do dětského tábora, který se nachází ve středních Čechách, musela vyjíždět tři vozidla záchranné služby. U velké části dětí se objevily zdravotní potíže. Některé z účastníků tábora trápily silné průjmy, zvracení, ale i horečky. V pondělí kolem půl osmé hodiny večerní dorazila do kempu tři zachránná vozidla. "Ošetřili jsme deset dětí, na místo byly vyslány tři sanitky a lékař. Po ošetření byli pacienti transportováni do nemocnic na Bulovce, v Čáslavi a Kolíně. Děti nebyly v ohrožení života," sdělila mluvčí záchranářů Petra Effenbergerová.

Podle výpovědi jednoho tatínka bylo některé z dětí před příjezdem do tábora v Egyptě a zřejmě si s sebou přivezlo nějaké virové onemocnění. Nakažené děti totiž pocházely ze stejného okolí chatek. Krajská hygienická stanice (KHS) Středočeského kraje se už celým případem zabývá. Dle jejich informací bylo nakaženo celkem 14 dětí a tři dospělí. "Výskyt můžeme potvrdit, v současné chvíli jsou kolegyně na místě a provádí šetření a protiepidemická opatření. Více budeme vědět v následujících dnech, až budou známy výsledky rozborů," uvedla mluvčí KHS.

Jedná se tak o další ze série Taryho průšvihů z poslední doby. Největší kritika se na něj snesla za vysmívání se dětem a dnes již legendární hlášku: „Já nemám drahé oblečení. Jen ty máš málo peněz.“ Pak na něj zas prasklo, že si vydělává striptýzem...

Související články

Další články