Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Pokáč zaperlil vtipným songem o Jágrovi a jeho přítelkyni. Slavný hokejista má výhrady, promluvil o dětech

Pokáč zaperlil vtipným songem o Jágrovi a jeho přítelkyni. Slavný hokejista má výhrady, promluvil o dětech
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 20 fotografií
Jaromír Jágr
Pokáč opět pobavil český národ. Tentokrát zabodoval se svou vtipnou písničkou Lovesong pro Jágrovu holku, ke které písničkář pořádně vyladil text. Na rozdíl od posluchačů se ale Jaromír Jágr (48) tolik nebavil. V textu našel spoustu nepřesností.

Písnička Lovesong pro Jágrovu holku od českého zpěváka Pokáče si tak trochu bere na paškál hokejovou legendu Jaromíra Jágra (48). Text písničky je napsán z pohledu slavného útočníka, který vyjadřuje lásku své nové partnerce Dominice Branišové. "Budeš, prosím, má nová paní Jágrová?" zpívá Pokáč v refrénu.

Song se stal prakticky okamžitě hitem a pobavil spoustu lidí. To přimělo i samotného Jágra, aby si Pokáčův nový výtvor poslechl. V textu našel ale hned několik nepřesností a netvářil se z něj zrovna dvakrát nadšeně.

Bez snídaní by to tedy nešlo

"Promiň, že ráno budu vstávat vždycky v pět," začíná písnička. Na to Jágr zareagoval slovy, že už takhle nevstává. "Když snídani mi nepřipravíš, nevadí, malý kousek Bubble Tape ji hravě nahradí," pokračoval Pokáč. Ani to však Jágrovi nepřišlo přesné. "To mi teda vadí!" řekl Jágr a dodal, že žvýkačku, na kterou kdysi dělal reklamu, už neprodávají.

"Možná tě už časem začne štvát, ty mý železný vesty furt v pračce prát," zpívá Pokáč. Na to ale Jágr zakroutil hlavou, protože v nich už netrénuje. Hned poté ale v pasáži, kde se zpívá o tom, že by svezl přítelkyni na elektrokole, Jágr s úsměvem přikývnul. "To je možný," uznal hokejista. Zároveň ale řekl, že své Dominice nemůže slíbit, že si už nikdy nenechá narůst knír, jak zpívá Pokáč.

Jágr slibuje zkušené výkony hýžděmi

"Milovat tě budu skoro jak Rytíře Kladno," naráží v songu zpěvák. Na to už se Jágr jen ušklíbnul. "Ty vole, tak nevim," pobavil majitel kladenského hokejového klubu. S dalšími pasážemi, které se věnovaly tykání novinářům nebo svlékání z výstroje, ale víceméně souhlasil. "Odvedu zkušený výkon hýžděmi v útočném pásmu," zpívá dál Pokáč a Jágr přitakal: "No to je pravda!" Nakonec hvězdný útočník připustil, že by mohly být v budoucnu i děti.

Narozeniny herce v důchodu Jana Kanyzy: Není co slavit, jen vám každý rok přidají další prášky, říká štamgast z Hospody

Související články

Další články

Nejnovější kauzy