Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Pokáč do toho praštil! V tajnosti si vzal bývalou sedmibojařku

Pokáč do toho praštil! Vzal si sportovkyni Elišku Klučinovou
Zdroj: Se souhlasem Jana Pokorného
svatba

Zpěvák Jan Pokorný (31) alias Pokáč se oženil. Jeho nastávající je bývalá vícebojařka Eliška Klučinová (33). S rekordmankou v sedmiboji i halovém pětiboji má syna Teodora. Umělec zveřejnil fotografie ze svatby na svém Instagramu.

Další umělec šel do chomoutu. Písničkář Jan Pokorný, který je známý pod svým uměleckým jménem Pokáč, si vzal bývalou sedmibojařku Elišku Klučinovou. S ní už má syna Teodora, který se rekordmance v sedmiboji i halovém pětiboji narodil v únoru. Pokáč dal o utajené svatbě vědět svým fanouškům ve středu na Instagramu, kde zveřejnil fotku s nevěstou.

K fotografii doplnil stručné "Pokáčovic 💘🔒". Gratulace na sebe nenechaly dlouho čekat. Novomanželům popřál mimo jiné hokejista Tomáš Plekanec, který má rovněž čerstvě po svatbě. Přidala se též herečka Bára Mottlová nebo atletka Nikola Ogrodníková.

Klučinová, která získala například bronz na halovém mistrovství Evropy 2015, se s Pokáčem seznámila na koncertě. Nedlouho poté ukončila svoji sportovní kariéru. Se svým mužem si zahrála i v klipu k jeho songu Úplně levej. Pár se zasnoubil vloni o Vánocích, dva měsíce před porodem syna Teodora.


Související články

Další články