Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Pojkarová s dcerou a drsný konflikt s policistou: Řval, napadal a vyhrožoval, tvrdí ženy. Případ řeší detektivové

Během lockdownu neměla co dělat, tak tvořila o to víc.
Zdroj: eXtra.cz/Martin Procházka
+ Další 3 fotografie

Zpěvačka Marie Pojkarová (66) jako by celý život přitahovala jen neuvěřitelné situace. Jednou z posledních má být podle jejího tvrzení setkání s policistou, který se měl chovat tak, až ho vyšetřují kolegové.  „S dcerou nás napadl kvůli přecházení na zelenou. Dceru dokonce praštil, třásl s ní a vyhrožoval jí,“ řekla eXtra.cz.

Marie Pojkarová: Pokuta za přecházení na zelenou

Platí pro policii spíš Pomáhat a chránit, nebo Škodit a ubližovat? Známá zpěvačka tvrdí, že má v posledním měsíci spíš tu druhou zkušenost. A hned dvakrát.

„Před pár týdny jsem se setkala s jedním neuvěřitelným policajtem. Šla jsem u našeho domu přes přechod, zdůrazňuji, že na zelenou. Když jsem byla na druhé straně, začal na mě šíleně křičet, ať počkám. Došel ke mně a tvrdil, že byla červená a ať s ním nediskutuju, že už o tom rozhodl. A i když jsem nic neporušila, chtěl po mně dva tisíce,“ řekla eXtra.cz Marie Pojkarová.

Hvězda nesmrtelného videoklipu Pejskové se koušou, kterou pár čtyřnohých mazlíčků nedávno skutečně pokousalo, nevěřila svým očím.

Záchrana od svědka

„U sebe jsem měla jen pětistovku, tak jsem mu ji i s občankou dala. Sice jsem nic neudělala, ale přece jenom představuje zákon a je to autorita. Vlezl do auta, že mě musí vylustrovat. Seděl tam asi čtvrt hodiny, mně už byla hrozná zima a musela jsem k doktorovi, tak jsem mu ťukala na okénko, ale řekl mi, že budu muset čekat tak dlouho, jak on bude chtít,“ překvapuje svým popisem chování strážce zákona zpěvačka.

Naštěstí si celé situace všiml náhodný kolemjdoucí, který Pojkarové nabídl, že o chování údajně arogantního policisty půjde svědčit. Netrvalo dlouho a dotyčný potom zase změnil své chování.

Nazýval mě důchodkyní a mrštil po mně občanku

„Nejdřív začal hrozit, že pán půjde taky na služebnu, když se tak angažuje. A že až s paní důchodkyní skončí, že půjdeme oba na stanici. Když chtěl podepsat lístek s pokutou a já odmítla, vzal občanku i pětistovku, hodil to po mně a začal křičet, ať zmizíme. Tohle má být Pomáhat a chránit?“ kroutí hlavou paní Marie.

„Nechápala jsem, co se děje. I když byl v uniformě, sám říkal, že je jinak policejní technik, co má co obtěžovat lidi? Navíc ještě když nemá vůbec pravdu?“ nerozumí zpěvačka celému zážitku.

„Podruhé, asi za dva týdny, měla ještě horší zkušenost s tím samým člověkem moje dcera. Praštil ji, zkroutil jí ruce, třásl s ní a vyhrožoval jí. Asi bych to nechala být, ale po téhle události jsem to už nahlásila. Už za mnou byl nějaký poručík a vyšetřuje se to,“ doplňuje Pojkarová.

Ke druhému případu zjišťujeme podrobnosti.

Léčba duše slaďáky

Zpěvačku jsme vyzpovídali na křtu její knihy básní a cédéčka se stejným názvem Řeka času. Kmotry byli Jakub Ludvík, Martin Maxa, Milan Pitkin, Adriana Sobotová a lékařka slavných Ivana Němečková.

„Deska je plná pomalých slaďáků. Spousta lidí teď kvůli covidu nezažívá úplně nejlehčí životní období, a tak jsem jim chtěla udělat radost. A protože během pandemie nešlo dělat nic jiného než skládat, songů není tradičních dvanáct, ale třiadvacet. Básně jsou hlavně o mém životě, rodině a podobně. A jsou smutné, protože jsem prožila spoustu špatného,“ dodala Pojkarová.

Související články

Další články