Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Pojď mi, hop, Zemane, už nebude: Česká televize zvýšila bezpečnostní opatření

Zdroj: archiv
+ Další 2 fotografie
ochrana
Takže pane řediteli, kde máme popelníček? Věta, která se nesmazatelně zapsala do historie České televize... Do takového žoviálního tónu přešel Miloš Zeman poté, co před šesti lety málem upadl v budově České televize.

Na internetu se před časem objevilo video, které ukazuje dramata kolem chůze a nešťastný pád prezidenta v budově na Kavčích horách… Nejprve Zeman klopýtne na schodech do televize, později vratkým krokem vystupuje z auta a nakonec přehlédne schod a od pádu na zem jej zachrání jen kožené křeslo. Přesně tak vypadal sestřih videí, který se objevil na serveru YouTube a posléze z něj zase zmizel.

„Ježišmarja, kdybyste mi dali informaci o tom, že je tam schod, což jste mně nedali, tak bych málem, ale málem neupadnul. Naštěstí jsem se zachránil. Děkuji všem, kteří mně nepomohli. Takže pane řediteli, kde máme popelníček?“ spustila tehdy po pádu hlava státu směrem ke své ochrance, která samozřejmě za jeho pád mohla, a následně k řediteli České televize.

Jenže dnes už jsou v České televizi na podobné pády připraveni. Přehlédnout schod by se s nadsázkou nepodařilo ani slepému. Místo, kde si Zeman před časem téměř natloukl nos, je olemováno černožlutou páskou a podlahu zdobí samolepka v podobě stop chodidel, která symbolizuje, aby lidé dbali zvýšené opatrnosti při scházení schodů.

V tuto chvíli je téměř jisté, že až Miloš Zeman opět navštíví budovu ČT, určitě se tak stane bez klopýtnutí…

Související články

Další články