Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Pohublá, ale odhodlaná: Lucie Vondráčková bojuje po životní ráně s osudem

Lucie Vondráčková se po dlouhé době objevila na veřejnosti.
+ Dalších 23 fotografií
Celý šoubyznys byl doslova v šoku, když se dozvěděl o rozchodu Lucie Vondráčkové (38) a Tomáše Plekance (35). Veřejnost stále spekuluje, proč se na první pohled idylický pár rozhodl trávit životy odděleně. Zdá se, že hokejový reprezentant vztah chtěl ukončit již dříve, a proto dal své prohlášení na Facebook. Viditelně pohublá Lucie se snaží si na současný stav zvyknout a žít dál. Přes všechny trable vypadá pořád dobře.

Jako první přišel s oznámením o konci vztahuLucií Vondráčkovou Tomáš Plekanec. „Rád bych vás informoval o ne zcela veřejných věcech. Já s Lucií bychom vám chtěli oznámit, že po vzájemné domluvě jsme došli k závěru, že v našem vztahu již dále nebudeme pokračovat. Přesto se budeme snažit zůstat těmi nejlepšími rodiči pro naše dva syny Matyáše a Adama,“ napsal.

Vondráčková byla sama z jeho prohlášení šokovaná s tím, že je zvláštní sdílet se světem něco, co ještě nesdílejí ani oni dva dohromady. Veřejnost mezitím začala spekulovat, že za rozpadem vztahu je naše slavná tenistka Lucie Šafářová, se kterou měl Plekanec dokonce trávit dovolenou v Americe.

Nyní vyšlo najevo, že se zpěvačka měla poměrně často scházet s hercem Matějem Hádkem, ale zda právě kvůli tomu podal Plekanec žádost o rozvod, se neví. Pravdou je, že Lucie teď zůstala se dvěma syny sama a na nejnovějších fotografiích její osoby je vidět, že výrazně zhubla. Nikdo by jí nevyčítal, kdyby se teď pokusila znovu žít, protože i přesto, že je ztrhaná, jí to pořád moc sluší.

Mohlo by vás zajímat

Další články