Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Pohroma v Like House: Laduška poslala Adama Kajumiho do kelu, z exotické krásky jsou všichni paf

Pohroma v Like House: Laduška Horová poslala Adama Kajumiho do kelu
Zdroj: Se souhlasem TV Prima, koláž eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
like house

Dnes opět na Primě pokračuje dalším dílem reality show LIKE HOUSE, ve které parta influencerů tráví tři měsíce v jedné vile. Diváci sledují jejich každodenní život, vztahy, radosti, strasti – i to, jak se poperou s různými výzvami a soutěžemi. Influencer, který dostane od diváků nejvyšší počet hlasů, se stane vítězem reality show a získá výhru ve výši půl milionu korun.

V dnešní epizodě dorazila Lada po víkendu do LIKE HOUSE s naraženou nohou, která ji velmi bolela.

"Jsem člověk, kterej není hypochondr. Už jsem měla spoustu zranění, nehrotila jsem to, ale tohle mě fakt bolí. Mám to nateklý a nemůžu chodit," řekla ve zpovědnici soutěžící Lada.

Její nejlepší kamarád Adam si ale myslí, že to spíš záměrně přehání. "Měli jsme s Ladou drobnou výměnu názorů, protože jsem jí řekl, že je hypochondr. Pokud by to bylo tak tragický, tak už je dávno na pohotovosti," vysvětlil influencer Adam Kajumi. Lada si jeho poznámky ale nenechala líbit.

"Řekla jsem Adamovi, že už není můj nejlepší kamarád. Za a) mě vyměnil, za b) mi řekl, že jsem hypochondr. Adam zneužívá lidi, co ho mají rádi, a je na ně hnusnej."

Ve stejný den dorazila do vily nová soutěžící Angie Mangombe, čtyřiadvacetiletá Češka původem z Angoly. Na influencery čekala s drinkem ve vířivce.

"Očekávám, že to bude sranda a že si to všichni užijeme. A třeba vnesu do vily lepší, pozitivní energii," prozradila Angie.

Nejvíce nadšení byli z jejích příchodu Jenis a Adam. "Je pěkná, milá a nečekal jsem, že by někdo takovej přišel do vily," svěřil se Adam.

"Kámo, já jsem hotovej. Jsem vyřízenej. Nemůžu se na ni koukat ani chvíli, já to nezvládám. Mám rád exotický ženy…," přiznal Jenis. Angie všechny pozvala do vířivky, Jenis a Adam nečekali a hned si šli pro plavky…

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy