Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Pohroma v královské rodině: Vyvolená prince Harryho, se kterou se zasnoubil, je prý jeho příbuzná! Čekají i miminko?

Tuhle kočičku možná Harrymu královna Alžběta brzy zatrhne!
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 7 fotografií
Dřív nechyběl na žádné párty, za poslední roky se ale princ Harry z bouřlivého období zvládl vymanit. Po dlouhé řadě nezdařených vztahů se mu s krásnou kalifornskou herečkou Meghan Markle začalo blýskat na lepší časy. V Británii se dokonce spekuluje o tom, že by zamilovaný páreček mohl čekat miminko. Teď se však objevila zpráva, z níž celá královská rodina šediví!

Jako by se mu osud vysmíval do tváře! Princ Harry (33) si za život prožil tolik bolesti a zdá se, že neštěstí se jen tak nezbaví. V pouhých dvanácti pochoval maminku, princeznu Dianu (†36), a bolest z dětství si pak léčil nekonečnými divokými večírky. Před pár měsíci si ale řekl dost, našel si krásnou přítelkyni a usadil se. Velkou životní změnu mu nyní může zhatit fakt, že jako člen královské rodiny má velmi široké příbuzenstvo!

S půvabnou Meghan Markle (36) to vypadá na velkou lásku. Britové leží párečku u nohou a jsou rádi, že je jejich princ konečně šťastný. Spekuluje se i o zásnubách a některé zdroje z okolí jdou ještě dál. Dvojice prý čeká miminko, pod bílými šaty se totiž Meghan rýsovalo těhotenské bříško. „Přestože nenosí prstýnky, mají po zásnubách. Dokonce už probírají svatební plány, a to nejenom mezi sebou, ale i s blízkými kamarády,“ prozradil zdroj portálu E! Online.

Jejich románek však může raketovou rychlostí skončit v propadlišti dějin. Z rozsáhlého průzkumu rodokmenu královské rodiny totiž vyplývá, že jsou Harry a Meghan příbuzní! Podle výsledků bádání, které uveřejnil britský The Mail on Sunday, je pojí genetická linie z 15. století. Pár může „poděkovat“ již zemřelé královně Alžbětě, mamince Alžběty II., a otci Meghan Thomasi Markleovi. Jde o jejich společného předka, kvůli němuž by mohl být vztah nepřípustný.

Přestože se zatím jedná o pouhé domněnky, je jasné, že v královské rodině musí být pořádně dusno. Údajné zásnuby a miminko s příbuznou by asi Harryho babička ani veřejnost nevydýchaly. Tak uvidíme!

Související články

Další články