Trendy tagy válka na Ukrajině Survivor 2023 MS v hokeji 2023 Oktagon

Pohřešovaný Tomáš z Brna: Velké pátrací akce skončily. Rodina věří v zázrak

Tomáš z Brna je stále nezvěstný.
Zdroj: Policie ČR, Martin Procházka/eXtra.cz
+ Další 2 fotografie
pátrání

Hledání ztraceného chlapce Tomáše Pospíšila, který zmizel z povrchu zemského, trvá již 19 dní a výsledky hledání jsou zatím bezúspěšné. Celé Brněnsko hledá mladíka, který měl na sobě naposledy černé tepláky, černo-bílé tenisky a mikinu. Rodina věří v zázrak.

Celé dva týdny je nezvěstný patnáctiletý mladík z Brna Tomáš Pospíšil. Záchranné složky chlapce hledají už od 14. dubna. „Pokračujeme v pátrání, ověřujeme informace získané od obyvatel. Na jejich základě se snažíme po chlapci cíleně pátrat,“ sdělil ve čtvrtek mluvčí policie Bohumil Malášek.

V půlce minulého týdne policie opět prohledala zahrádkářskou osadu v Komíně, ani tato akce se nesetkala s úspěchem. Velké pátrací akce skončily koncem minulého týdne.

Jako neúspěšný pokus byla konstatována také pátrací akce, do které se zapojili kromě policistů a strážníků také hasiči, kdy složky pročesávaly břeh řeky Svratky. „Strážníci z poříční jednotky v takzvaných suchých oblecích procházejí korytem řeky její vyčleněné úseky a prohledávají je doslova krok po kroku,“ sdělil v minulém týdnu zástupce strážníků Jakub Ghanem.

Hledání ztraceného mladíka se zúčastnili i dobrovolníci. Na Facebooku byla dokonce založena skupina Hledání Toma Pospíšila. Během čtvrtka měla skupina téměř devět tisíc účastníků.

Ke hledání Tomáše vybízí i mladíkova rodina. Po jednom z neúspěšných pokusů při prohledávání obory Holedná rodina veřejně poděkovala: „Znovu Vám děkujeme. Dávejte na sebe pozor a buďte se svými rodinami.

Tomáš Pospíšil má hnědé oči, krátké tmavší vlasy a je 170 cm vysoký. Mluvčí policie dále konkretizuje: „Naposledy měl na sobě mladík černé tepláky, na nohou černo-bílé tenisky Nike a mikinu.“

Jakékoliv informace ohledně zmizení mladíka volejte na linku 158.


Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy