Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Pohřešovaný Tomáš z Brna: Chlapec zmizel před 14 dny, policie řekla, co zkoumá nyní

Pohřešovaný Tomáš z Brna: Chlapec zmizel před 14 dny, policie řekla, co zkoumá nyní
Zdroj: Policie ČR/ Pixabay/ eXtra.cz
+ Další 2 fotografie
Krimi

Patnáctiletý Tomáš Pospíšil je stále nezvěstný. Od středy 14. dubna jako by se propadl do země. Policie se však nevzdává a prověřuje již prohledaná místa.

Kriminalisté se ve středu znovu vydali do terénu hledat patnáctiletého Tomáše Pospíšila, který je pohřešovaný už druhý týden. Rozsáhlé pátrací akce sice skončily minulý týden, policie však i přesto s pátráním nepřestala. "Dnes jsme znovu prohledávali jednu chatovou oblast. Prověřovali jsme poznatky z dřívějška. Chlapce se bohužel stále nepodařilo naleznout," sdělil serveru TN.cz policejní mluvčí Bohumil Malášek.

Tomáše naposledy viděla rodina ve středu 14. dubna nedaleko jeho bydliště v Brně-Jundrově. Šel ven se svými třemi kamarády, ale domů už se nevrátil. Při pátrání pomáhali policisté, hasiči, ale i plno dobrovolníků. Pomáhat začali hlavně díky příspěvkům, které zveřejňovala rodina ztraceného Tomáše na sociálních sítích. Rodina už ovšem s veřejností komunikovat přestala.

Zatím se podařilo najít jen Tomášův telefon, bundu a jednu botu. Nepomohlo ani snížení hladiny a prohledání řeky Svratky, ani zkoumání v blízké oboře Holedná. "Neustále prověřujeme další a další poznatky, které jsme získali vlastní činností nebo na základě reakce občanů," řekl Malášek.

Lidé mohou s pátráním po Tomášovi pomoct. Hubený chlapec měří asi 170 centimetrů, má hnědé oči a tmavé, krátce střižené vlasy. Když se ztratil, měl oblečené černé tepláky, mikinu a černobílé tenisky Nike. Policie žádá každého, kdo má informace, které pomohou chlapce vypátrat, aby se obrátil na linku 158.


Outsider a Insider: Kabát z ostudy v šatníku Miss World Kuchařové a pomsta Tiffany RichBitch

Související články

Další články

Nejnovější kauzy