Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Pohřešovanou ženu ze Semilska našli mrtvou: Policisté se domnívají, že ji někdo zavraždil!

Pohřešovanou ženu ze Semilska našli mrtvou: Policisté se domnívají, že ji někdo zavraždil!
Zdroj: profimedia
hledání svědků
Kriminalisté pátrají po svědcích násilného činu, při kterém zřejmě přišla o život pohřešovaná pětatřicetiletá žena. Její tělo bylo nalezeno u obce Rovensko pod Troskami a patologové usoudili, že zřejmě zemřela násilnou smrtí. Alespoň to vyčetli z jejích zranění.

Svědci zahlédli pětatřicetiletou ženu naposledy minulý týden, když byla v sobotu kolem 11. hodiny večer v restauraci U Alenky v obci Rovensko pod Troskami. "Byla na místní zábavě, pak šla do hospody. S někým se seznámila, ale nevíme s kým," vylíčili tamní obyvatelé. Po návštěvě hospody se však domů nevrátila. Informaci přinesl web TN.cz.

Její rodina o ni měla starost a rozhodla se kontaktovat policii. Ta zahájila pátrací akci, která však skončila o dva dny později, když na mrtvé tělo pohřešované narazil náhodný svědek. Podle soudní pitvy to vypadá, že žena utrpěla několik zranění, které mohl způsobit jiný člověk. "Ve věci nyní probíhá prověřování pro podezření z násilného trestného činu," potvrdil pro TN.cz policejní mluvčí Vojtěch Robovský.

Popis ženy a výzva pro veřejnost

Žena měřila 175 centimetrů, byla střední postavy a měla tmavé vlasy. Byla oblečena do modrých tříčtvrtečních kalhot, černého tílka s nápisem "Killer cobra" a obuta byla do šedých bot. Po odchodu z restaurace ušla zhruba kilometr ve směru chatové oblasti u kopce Bor.

"Žádáme svědky, kteří si ženy v Rovensku pod Troskami v noci ze soboty na neděli všimli, aby se obrátili na linku 158,“ vyzval veřejnost mluvčí policistů Robovský. Pomoci by mohly i případné záběry z palubních kamer řidičů, kteří oblastí projížděli.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy