Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Pohřešovanou Áju (13), které poslali rodiče tajemný vzkaz, našla v noci policie

Zdroj: archiv
Alice Jelínková (13) byla pohřešovaná od pátku 19. ledna. Od té doby se nedařilo policistům ani rodině dívku nalézt. Mladá dívka odešla do školy jako každý jiný den. Zpátky se bohužel nevrátila, a proto bylo po ní vyhlášeno pátrání. V současné době je už Alice doma. Policie ji našla v noci na sobotu.

Třináctiletá Alice Jelínková odešla 19. ledna normálně do školy, ale zpět domů už nedorazila. Policie od začátku pracovala s variantou, že dívka odjela v odpoledních hodinách autobusem do Prahy a je možné, že se z ní v pozdějších hodinách vracela, nevystoupila však v Jirkově, což je její cílová stanice, ale v Lounech či v Chomutově.

Podle záznamu policie o pohřešovaných osobách má dívka sebevražedné sklony. Rodiče byli opravdu zoufalí, a tak se rozhodli, že Alici pošlou tajemný vzkaz

„Ájo, víme, že tomuto vzkazu porozumíš jen ty, protože jsi moc chytrá. Poslouchej: Slova Kurta Cobaina na zdi nad hlavou už teď neplatí. Už nám vše došlo. Jde to i jinak, znovu a líp. Pojď prosím, setkáme se jen my tři. Poslouchej: budou to dvě místa v jednom dni a dva různé časy,“ napsali rodiče.

V současné době je Alice už doma. Policie dívku našla v noci na sobotu. S informací přišla severočeská policejní mluvčí Šárka Poláčková. "Vzhledem k věku dívky a okolnostem nebudeme sdělovat žádné další podrobnosti, děkujeme za spolupráci při pátrání,“ řekla Poláčková pro portál Blesk.cz

Související články

Další články