Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Pohřešovaná Barborka (12) je v pořádku: Policista ji v době volna našel 150 km od domova

štěstí
Od úterního večera pražští policisté pátrali po dvanáctileté Barboře. Dívka po obědě odešla ze školy s tím, že jde na hřiště na houpačky. Jenže se nevrátila domů, a tak vyděšení rodiče zalarmovali muže zákona. V její skříňce ve škole byl nalezen vzkaz, že už se nikdy nevrátí, o útěku prý mluvila už v minulosti. Vše nakonec dobře dopadlo, dívka byla nalezena a vrácena do rukou rodičů.

Dvanáctiletá Bára byla před svým zmizením naposledy viděna v úterý po obědě ve škole v pražských Stodůlkách. Odtamtud měla odejít na dětské hřiště, a když se nevrátila domů, vystrašení rodiče zavolali policii. Strážníci vyhlásili pátrání a v dívčině skříňce našli vzkaz, že už se nikdy nevrátí. O útěku prý mluvila už v minulosti a tvrdila, že kdyby utekla, žila by ve křoví a živila se jablky a špendlíky.

„Dívka se v pořádku našla. V obchodním centru ji podle fotky poznal českobudějovický policista v osobním volnu. Je nezraněná. Brzy bude předána svým rodičům,“ uvedla policejní mluvčí Violeta Siřišťová ve středu večer. Dívka už je nyní v pořádku doma.

Mohlo by vás zajímat

Další články