Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Pohřeb Zindulky: Rozloučit se přišly hvězdy Ordinace i Mostu! a první dáma Dagmar

Zdroj: eXtra.cz a Profimedia.cz
+ Dalších 22 fotografií
poslední sbohem
V pátek od 11 hodin se ve strašnickém krematoriu v Praze naposledy rozloučila veřejnost, rodina, kolegové a kamarádi s vynikajícím hercem Stanislavem Zindulkou, který naposledy vydechl ve čtvrtek 14. března. Dorazilo mnoho známých tváří včetně Martina Hofmanna, Kláry Cibulkové nebo bývalé první dámy Dagmar Havlové.

Celé Česko se loučilo se Stanislavem Zindulkou, kterého si diváci oblíbili zejména v seriálu Vlak dětství a naděje. Poslední sbohem přišla dát oblíbeném herci celá řada jeho kolegů a kolegyň z branže a další osobnosti.

Do strašnického krematoria dorazili například Dagmar Havlová (66), Karel Heřmánek s manželkou Hanou, Klára Cibulková z Ordinace v růžové zahradě, Martin Hofmann, kterého proslavila role Luďana z Mostu!, Josef Abrhám s Libuškou Šafránkovou, Jiřina Bohdalová, Petr Nárožný nebo Jiří Macháček.

Odchod tohoto fenomenálního herce byl nečekaný. Do poslední chvíle byl prý plný sil a optimismu. Člen hereckého souboru Činoherního klubu zemřel ve věku 86 let. Od ledna bojoval se zápalem plic a ještě před tím se stačil rozloučit se svými kolegy v divadle.

Související články

Další články