Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Pohřeb Zdeny Hadrbolcové: Rozloučit se přišli Švormová, Batulková či Kluk s kamením

Poslední rozloučení s herečkou Zdenou Hadrbolcovou.
Zdroj: eXtra.cz/Pavel Dvořák
+ Dalších 36 fotografií
Pohřeb

Od tří hodin se lidé naposledy loučí s herečkou Zdenou Hadrbolcovou (†86). Ta zemřela 20. listopadu v léčebně dlouhodobě nemocných, kde prožívala poslední chvíle. Do Velké obřadní síně krematoria Strašnice dorazilo kromě redakce eXtra.cz i veliké množství hereckých osobností.

Kolegové, přátelé i známí se mohou naposledy rozloučit s herečkou Zdenou Hadrbolcovou alias Růženkou z nekonečného seriálu Ulice. Od patnácti hodin probíhá ve Velké obřadní síni ve Strašnicích pohřeb, na který dorazilo plno osobností.

První smuteční hosté do Strašnic dorazili již před druhou hodinou, aby položili květiny a věnovali tichou vzpomínku herečce, která zemřela v úctyhodných šestaosmdesáti letech. Zdena Hadrbolcová neměla žádné potomky, během posledních let života jí však pomáhal synovec, který se snažil hlídat její soukromí. Mezi její blízké přátele patřila herečka Jaroslava Obermaierová (77), která si spolu s Hadrbolcovou zahrála v Ulici.

Herci na pohřbu

Pohřeb Hadrbolcové si nenechali ujít herečka a výtvarnice Iva Hüttnerová se synem, herečka Libuše Švormová či herec Ondřej Pavelka, který se objevil též v Ulici. Dorazil také Ondřej Untermüller, známý jako ‚kluk s kamením‘, herec Václav Knop s mladší partnerkou nebo herečka Dana Batulková s Lukášem Rejmonem.

Na fotografie z pohřbu, kde nechyběla ani redakce eXtra.cz, se podívejte v galerii.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy