Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Slzy zdrcených příbuzných: Zavražděného novináře Jána Kuciaka pohřbili ve svatebním obleku

Na pohřeb došla téměř tisícovka lidí.
Zdroj: Ján Zemiar - Topky.sk
+ Dalších 35 fotografií
V sobotu se uskutečnilo poslední rozloučení se zavražděným sedmadvacetiletým novinářem Jánem Kuciakem. Již v pátek proběhl pohřeb jeho stejně staré snoubenky Martiny Kučnírové. Oba mladé lidi zavraždil neznámý vrah. Snoubenci měli před svatbou, rodiny se tedy rozhodly, že je na poslední cestu oblečou do svatebních šatů.

Ján Kuciak byl pochován v sobotu v Štiavniku u Bytče na severozápadě Slovenska. Na pohřeb nedošel nikdo ze strany Smer, o které Kuciak psal.

Rodina se rozhodla, že ho na poslední cestu obleče do svatebního. Měl si totiž vzít svou snoubenku Martinu. Ta byla ve svatebních šatech pohřbena již v pátek – psali jsme zde.

Bílá rakev, svatební šaty, hudba od Jarka Nohavici, stovky smutečních hostů… Tak vypadal pohřeb Martiny Kušnírové. Pohřeb Jána Kuciaka byl v podobném duchu. Rodina Jána Kuciaka si nepřála přítomnost fotografů a kamer v kostele při mši.

Na hřbitov ale došla skoro tisícovka lidí. Tam už fotografové fotit mohli. Pohřbu se zúčastnili také kolegové zavražděného novináře. Kostel a okolí hřbitova střežila policie. Více fotek najdete na portálu Topky.sk.

Související články

Další články