Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Pohřeb zavražděné ženy z Rychnova: Rozloučit se s ní přišly davy lidí

Paní Helena měla ve čtvrtek pohřeb.
Zdroj: facebook
+ Další 3 fotografie
Tragédie
Je to přesně týden, co bývalý novinář Miloslav D. (49) chladnokrevně popravil svou manželku a matku tři dětí v restauraci U Zvonu v Rychnově nad Kněžnou. Za to, že se nešťastná žena chtěla s tyranským manželem rozvést, zaplatila tu nejvyšší daň. Dnes se koná v Rychnově s Helenou D. (†47) poslední rozloučení.

Doteď se z tragické události, která se stala minulý čtvrtek, nemůže rodina ani obyvatelé Rychnova vzpamatovat Nekonfliktní a milá maminka dvou dcer a jednoho syna byla chladnokrevně zavražděna svým manželem - bývalým novinářem regionálního tisku Miloslavem D.

Dnes se konalo ve smuteční síni v Rychnově nad Kněžnou s Helenou D. poslední rozloučení. Podle webu Expres se před vchodem tvořily dlouhé fronty lidí. Spoustu z nich, kteří Helenu znali nebo jen soucítí s pozůstalými, přišlo uctít její památku. Smuteční hosté jen těžko skrývali smutek a pláč. Nářky, které se nesly celou obřadní síní, prolínaly písně od skupiny Queen či Ivety Bartošové. Děti nechaly mamince zahrát písničku Pro mámu od skupiny Holki.

Pravděpodobně psychicky narušený muž střelil legálně drženou pistolí svou manželku do hlavy poté, co mu oznámila, že se s ním chce rozvést. Nepochopitelnému činu předcházela léta plná psychického týrání ze strany Miloslava D. Trpěla tím manželka i děti.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy