Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Pohřeb za miliony! Kolik stálo poslední rozloučení s Janem Kočkou (†28)?

Kočkům pohřeb stál miliony.
+ Dalších 21 fotografií
Je tomu chvíle, co v osobním vozidle na dálnici D11 zemřel Jan Kočka (†28) při automobilové nehodě. Najel do protisměru a čelně narazil do kamionu. Oba řidiči byli na místě mrtví. Klan Kočkových uspořádal pohřeb, o kterém by se nikomu ani nesnilo.

Smuteční mše se konala v kostele Nejsvětějšího Srdce Páně na náměstí Jiřího z Poděbrad. Spouštění rakve pak probíhalo na Olšanských hřbitovech. Jen květinová výzdoba stála kolem 700 tisíc korun.

Rakev, do které byl Jan Kočka uložen, byla podle deníku Aha! ze zinku a ocele a stála přibližně 80 tisíc. Dvě desítky tisíc korun stál ještě převoz do České republiky ze Spojených států.

Nelze opomenout ani cenu bodyguardů, kteří dohlíželi na bezproblémový chod. Ti si účtují zhruba 300 tisíc korun. V centru Prahy si pak slavný klan pronajal luxusní asijskou restauraci, což se cenově opět pohybuje v řádu statisíců.

Hrobka na Olšanských hřbitovech klan přišla na milion a půl, což znamená, že celkově mohlo stát poslední rozloučení s Janem Kočkou klidně tři miliony.

Mohlo by vás zajímat

Další články