Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Pohřeb vraha utýraného Marečka: Matka Josefa Kuči se zhroutila nad bílou rakví

+ Dalších 38 fotografií
Ve středu 8. července 2020 od 10 hodin probíhal pohřeb Josefa Kuči (†22), který utýral teprve tříletého Marečka. Smuteční obřad v Lounech se neobešel bez emocí, vrahova matka musela být podpírána a nad hrobem s bílou rakví svého syna se hroutila.

Pohřeb Josefa Kuči, který se konal v Lounech, se neobešel bez emocí. Zatímco někteří truchlící vyhrožovali přítomným novinářům zmlácením, Kučova matka se nad hrobem svého syna, který spočinul v bílé rakvi, hroutila.

Matku vraha, který si ve vězení vzal život, musely podpírat dvě ženy. Smuteční hosté se kromě obřadu v síni zúčastnili i ukládání rakve. Právě to byla pro matku Kuči poslední kapka. „Ne, proč,“ křičely blízcí úpěnlivě nad hrobem Kuči.

Matka bestiálního vraha propukla v hysterický pláč a další ženy ji museli podpírat. Zatímco ona se společně s několika dalšími lidmi na obřad dostavila v černém oblečení, další lidé na sobě měli jen barevné mikiny a tepláky.

Smutek

Kromě matky Josefa Kuči u jeho hrobu truchlila i jistá žena, které přítomní říkali Káťa. Ta musela být zprvu také podpírána a před uložením rakve do země ji museli ostatní hosté uklidňovat na lavičce.

DÁLE ČTĚTE:

Zlá krev na Kučově pohřbu: Zmlátíme vás, rozbijeme vám držky, řvali členové rodiny

Pohřeb Marečkova tyrana: Tady zakopali bestiálního vraha Josefa Kuču

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy